Myszka Logitech MX Master za 195,54 zł z Amazona UK (możliwe 148,20 zł)

Logitech MX Master AMZ Wireless Bluetooth Mouse, Graphite – £41.28 (195,54 zł) lub £31.28 (148,20 zł) z kodem 10 GBP (czytaj więcej)

Podana cena jest ostateczna i uwzględnia koszty wysyłki do Polski oraz podatek.

Ceny w Polsce zaczynają się od 319 zł.


* Z oferty mogą skorzystać tylko abonenci Prime. Możecie za darmo wykorzystać 30-dniowego triala.

** Zaoszczędź na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

Amazon Prime Day 2019. Lista najciekawszych promocji

Komentarze do "Myszka Logitech MX Master za 195,54 zł z Amazona UK (możliwe 148,20 zł)"

      1. Na open spasie zawsze się ktoś znajdzie, kto jednak pracuje, i wtedy jak nawalasz tą myszką w cookie clickera, to robi się niezręcznie…

    1. Miałem to samo, niby ręka leży wygodnie ale po kilku godzinach bardziej męczy niż w tych nieergonomicznych, do tego kółeczko głośne i jeszcze ten niepotrzebny bajer gdzie zdalnie można zmienić jego tryb pracy, na co to komu potrzebne, pewnie tylko po to żeby się szybciej popsuło 🙂

      1. dokładnie, do tego nie mogłem się przyzwyczaić do tej samonapedzajacej się rolki 😀

  1. Mam tą myszkę od półtora roku. Wbrew większości opinii, które czytam, oznajmiam, że myszka jest naprawdę super! Czy jest głośna? nie. Sam scroll jest słyszalny ale można też zmienić w opcjach żeby nie „klatkował”- gładki ślizg np. po stronach www.

  2. Też mam tą myszkę od 2 lat, nie zgadzam się z żadną negatywną opinią o niej tutaj. Jest to najwygodniejsza myszka do pracy jaką kiedykolwiek miałem (pracuję czasami po 10-12h dziennie). Zapłaciłem wtedy za nią ok 330 zł i bez wahania zapłacił bym tyle ponownie jakby była taka potrzeba.