«

»

Konsolowy Battlefield V Edycja Deluxe + słuchawki MAD DOG GH001 za 299 złotych w Mediaexpert

Gra PS4 Battlefield V Edycja Deluxe (PS4) + Słuchawki MAD DOG GH001 – 299 zł (lub 289 zł*)
Gra PS4 Battlefield V Edycja Deluxe (XOne) + Słuchawki MAD DOG GH001 – 299 zł (lub 289 zł*)

*10 złotych rabatu uzyskacie, jeśli zapiszecie do newslettera i wykorzystacie otrzymany kod zniżkowy.

Darmowa wysyłka kurierska. Dzięki za cynk, Grzegorz!

 • Już nigdy nic nie kupie w Media markt, a tym samym w Mediaexpert = ten sam pies. Historia zabawna, kupiłem na 20lecie Media (w dniu kiedy promocja wystartowała) monitor, był na stanie, dostawa w 24h blabla bla, kupiłem go 18 października o 6:21(rano), pieniądze otrzymali o 6:30.
  Dostałem potwierdzenie, że opłacono i że „zamówienie zostało złożone”. No i tyle…
  W czwartek wieczorem zapytałem, na infolinii jak się ma sprawa z moim zamówieniem, kobieta z którą rozmawiałem powiedziała że „zamówienie jest kompletowane”, myślę sobie ile może zająć zapakowanie monitora, który już jest w kartonie?:D no ale ok, powiedziała że w piątek na 100% zostanie wysłane.
  Oczywiście to się nie stało, minął weekend i nic, w poniedziałek wieczorem, znowu zapytałem co z moją paczką, no i się zaczęło…

  Nie wiem, czy wiecie, ale to jeżeli zakupicie coś w media srakt i media flexpert, wyślecie im pieniądze, dostaniecie wspomnianą wiadomość o opłaceniu i złożeniu zamówienia, to nic tylko „ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA UMOWY”???! Ja nie wiedziałem, ale tego dowiedziałem się właśnie od pracującej w media osoby, powiedziała mi również że mają prawo do 30 dni „ZASTANAWIAĆ SIĘ” czy wyślą mi zakupiony produkt, czy też nie.

  Poczekałem do wtorku, ponownie skontaktowałem się z media złodziejami, i??? usłyszałem po raz kolejny bajki, że jutro zostanie towar wysłany, że dołożą wszelkich starań abym był zadowolony… Myślę sobie „chyj nie pali mi się poczekam ten nawet tydzień”. Ku memu zdziwieniu zadzwonił do mnie typ ze sklepu, skąd miał zostać wysłany zakupiony przeze mnie monitor i mówi mi tak „przykro mi ale mamy na stanie tylko 1 sztukę, dodatkowo ze zwrotu i jest uszkodzona, zamówienie nie zostanie wykonane, zwrócimy pieniądze”. I jak tu nie być zadowolonym, i nie robić zakupów w tym cudownym sklepie?

  W środę ponownie musiałem się kontaktować z kimś z media ażeby anulować zamówienie (które, już „niby” było anulowane przez jednego z pracowników we wtorek), ale oni nic o tym nie wiedzieli, nie mieli tego odnotowane. Słowem czekałbym do usranej śmierci na zwrot pieniędzy. Po tych wszystkich cyrkach pieniądze odzyskałem 29 października, czyli cała farsa trwała 11 dni.

  Na zakończenie napisze jeszcze żeby był happy end, to tego samego dnia kiedy odzyskałem pieniądze, zakupiłem monitor w X-KOM… a następnego dnia miałem go już w domu. NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W MEDIA MARKT i Mediaexpert PRZEZ INTERNET…

  • Dlatego warto dołożyć te 10-15 zł do przesyłki pobraniowej i mieć pewność, że nie zamrozimy kasę. Ja zawsze tak robię jeżeli to jest paczka warta sporo kasy, dodatkowo mogę odmówić przyjęcia paczki jeśli widzę, że jest uszkodzona bo po prostu za nią nie zapłacę i mogę kupić sprzęt gdzieś indziej.

  • Fabiopirat

   nvm

  • ale media markt i media expert to nie to samo :>
   saturn ma tego samego wlasciciela co media markt

   • Zresztą sklepy Saturna od 1 października zmieniły się w Media Markt.

    • a to nawet nie wiedziałem 🙂

  • kokonmaster

   Ja jestem zadowolony z media expert. Wybieram odbiór i płatność dopiero w sklepie. Wiem, że wtedy trzeba się do nich wybrać ale peniądze nie zamrożone i dodatkowo można się rozmyślić i nie odebrać w ostateczności.

   • No ja niestety mam z jednej strony około 27 km, a z drugiej ok 56 km 🙂 także dla mnie trochę za daleko, ale fakt to bardzo dobre rozwiązanie z tym odbiorem w sklepie.

    • 27km to prawie tyle co u mnie codzienna trasa do pracy, która znajduje się w tym samym mieście 😉 Myślę że spokojnie mógłbym tyle przejechać komunikacją miejską

    • Ja niestety nie mam tak fajnie, mieszkam na wsi, gdzie jedzie 1 autobus (szkolny), a żeby dostać się do sklepu media mam w 1 stronę 2 przesiadki autobusem + mzk. No i np jak z monitorem w moim przypadku 27cali to lipa jeździć autobusami z tym. 🙂

 • kokonmaster

  Ktoś coś napisze o tych słuchawkach? Warte zakupu?

  • StrangerGP

   Za około 100zł można kupić o wiele lepsze słuchawki. Dodatkowo w tych płaci się za takie bzdety jak podświetlenie led.

 • Kato

  @lowcygier-f945420454f21243509f5cfc441dc799:disqus, Media Expert nie ma nic wspólnego z MediaMarkt 🙂 Nie masz im za co winić. Ja ich lubię – Media Expert jest polski, wiem że wydane pieniądze działają dla dobra gospodarki 😉

  Sama gra widać sprzedaje się nadzwyczaj dobrze… 😛 Jeśli musisz dołożyć słuchawki, żeby nakład zszedł… 😉

  • Trixie B Lulamoon

   „Media Expert jest polski” tak jak biedronka?

   • Kato

    Tak, jest polski 🙂

    Najpierw google, potem komentuj 😉