«

»

Konsola Playstation 4 za 1150 złotych z wysyłką

amazon-de

Konsola PlayStation 4 (500GB, czarna) – 259 € (267,71 € z podatkiem)

Wysyłka do Polski jest darmowa.

 • Mimo wszystkich za i przeciw chyba lepiej poczekac czym bedzie PS4.5/PS4k

  • Mirqq

   IMO nie, musieliby wsadzić tam mega hardware żeby pociągnęło gry w 4k, wiec albo będzie mega drogie, albo nie będzie jakiejś większej różnicy.

   • PS4K ma obsługiwać filmy w 4K, na pewno nie gry. Sony już od wielu miesięcy próbuje promować filmy i telewizory w tej rozdzielczości, nawet w Japonii współfinansowali montowanie światłowodów na osiedlach aby mogła tam dotrzeć telewizja w wysokiej rozdzielczości.

    W 4K na nowej konsoli ruszy nie wiem, może Shovel Knight i inne tego typu gry. Nic bardziej ambitnego (pod względem technicznym) nie może ruszyć na PS4.5 z prostego powodu: obecnie mamy do czynienia z lenistwem wydawców, którzy mają problem aby osiągnąć 1080p i 30 fps na konsolach, żaden z nich nie będzie się bawił w 4k na nieco mocniejszej konsoli.

    Tak, nieco mocniejszej. Prawie każda generacja playstation miała swoje lekko mocniejsze odpowiedniki, ale ich możliwości zawsze pozostawały niezmienione. Jak wychodziło nowe, mocniejsze PSP ludzie płakali, że Sony oszukuje, że jak to trzeba kupić nowe PSP jak oni mają stare i na starych chcą grać itp. itd. Dzisiaj już nawet nikt tego nie pamięta, bo różnica była wręcz kosmetyczna, do tego aktualizacja softa podkręcała nam procek (pierwszą grą tego wymagającą był GOW).

    Główną zaletą konsol jest ich niezmienność, jakby nieudolnie zarządzani programiści z Ubisoftu musieli robić grę pod dwie różne konsole playstation, to na żadnej ich gra nie działałby dobrze.

    Nie wiem skąd ludziom się ubzdurało, że konsola na której mało gier chodzi w 1080p, nagle będzie obsługiwała gry w 4k. Czego by nie zmienili, to wciąż będzie wariacja na temat Playstation 4, a nie nowe Playstation 5, więc skoku technologicznego nie będzie.

    Na karcie graficznej za 2k nie jest możliwe granie w rozdzielczości 4K, więc ile dzisiaj musiałaby kosztować konsola, która obsługiwałaby gry w takiej rozdzielczości? Tyle, że nikt by jej nie kupił.

   • najprawdopodobniej będzie 1080p skalowane do 4k tak jak to ma miejsce w tv, prawda jest taka ze do 4k 980ti zz 3k+pln to trochę mało no chyba ze o mało wymagających grach mowa ale znów ile musiała by kosztować konsola aby wsadzić tam samo gpu za 3k+pln albo mowa o4k ale filmach a nie grach

  • PS4.5 będzie droższe, nie każdy potrzebuje wyższej rozdzielczości. Ale fakt, że po premierze nowego playa, cena starego jeszcze może spaść. Kto wie, może będzie można kupić PS4 za mniej niż 1000zł?

   • PS4.5 ma byc za 400euro wiec kolo 1600zl + pewnie z 150-200zl prowizji sklepow. 4K jak napisal xenonisbad ma byc tylko w filmach. Ale chodza ploty ze dzieki mocniejszemu ukladowi graficznemu (bo tylko on ma byc wydajniejszy) gry maja chodzic 1080p/60fps a dla mnie to jest podstawa. Jak ktos lubi blury to niech se na tym cisnie. Ponadto do PS4K podobno (bo wszytko to ploty) ma byc tanszy VR, a do starego PS ma byc dodatkowe pudlo, ktore zapewni dodatkowa moc obliczeniowa. Premiera pod koniec roku. Moim zdaniem lepiej sobie sprawic PS4k na gwiazdke niz kupowac teraz PS4. Ja osobiscie wybieram PC 🙂

 • Coraz bliżej nowa konsola 😉

  • Gryzłold

   Nie, to po prostu promocje. Coś normalnego na świecie, a u nas nieznane, poza niedawną akcją Microsoftu z xbone za 1000.

   • XBOX ONE+0.5 NADCHODZI! 😀

  • Użyszkodnik

   Cóż… co prawda jest to opinia jednej z wielu przypadkowych osób z internetu, ale jestem zdania, że nowe PS4 będzie zwykłą PS4 Slim, a nowości będą się odnosić co najwyżej do niższego procesu technologicznego i ewentualnie nowszego GPU (jeśli będzie tańsze w produkcji niż obecne). I oczywiście wyeliminowaniu wad obecnej wersji. Weźmy taką PS2 i następujący – slimka miała dodany port Ethernet, gdzie w FAT’cie trzeba było kupić osobną przystawkę. Oczywiście poza tym zazwyczaj usprawniano nieco napęd optyczny.

 • blablablablaniewazneitakdisqus

  Amazonowi „dziękujemy”.