Cena z kodem zniżkowym festiwal

Thrustmaster T300 RS GT EDITION PC/PS3/PS4 – 1199 zł

Koszt wysyłki wynosi 20 zł lub darmowy odbiór osobisty w salonach X-kom.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Kierownica Thrustmaster T300 RS GT za 1199 zł w X-kom"

  1. Ktoś przesiadł się na ten model z G29? Mam pełen komplet G29 ze skrzynią i czegoś mi w niej brakuje, tylko pytanie czy warto wymienić ją na T300 czy szukać jakiegoś innego, lepszego modelu?

  2. Ja swoją t300rs kupiłem w oparciu o opinie i mega się cieszę że nie wybrałem G29. Logitech ma martwą strefę i dla mnie to był deal breaker. Zależy w co chcesz grać, ale jak coś pokroju Asseto to t300Rs jest minimum żeby miec fajne i pseudo profesjonalne odczucia.

    1. No właśnie mam Dirty (prawie wszystkie), ETS i ATS i obydwie części Project Cars. No i właśnie mi brakuje czegoś grając na tym G29, a kupiłem ją w sumie tylko dlatego że wygrałem licytację za niecałe 500 zł na allegro 🙂

      1. Różnica na pewno jest, kwestia czy gry w które chcesz grać sprawią że to odczujesz. Dla NFS, ETS i podobnych tytułów nie warto zapewne bo to nie są gry dedykowane. Za to Asseto Corsa z customowymi settingsami zmieniła mój światopogląd i obecnie jestem w trakcie kupowania do tego zestawu VR