Komentarze do "Gamepad Microsoft Xbox One kontroler bezprzewodowy biały za 179 zł z darmową dostawą w Morele.net"

    1. Jakość – trzeszczące po czasie plastiki obudowy i bumperów oraz zacinający się i skłonny do całkowitego zepsucia lewy analog? Umówmy się, pad X1 jest bardzo wygodny, ale jakością wykonania i trwałością względem poprzednika mocno odstaje.

     I żeby nie było – mówię to jako właściciel tego samego pada, a nie randomowy hejter z internetów.

    2. A jak się ma do tego Pad od PS4?
     PS.
     Mam od 2-ch lat i wsio na medal, głównie:
     Forza MS7 i H3, Dead Cells i czasem Tekken7
     Jest tez troszkę innych gier ale rzadziej.

    3. Nie wiem, jak od xboxa 1, ale mam już 5 letniego dualshocka, którego używam też na PC (DMC, różnorakie platformery, sously, killzony, middle-earth – no trochę przeszedł) i jedyne, co się z nim stało to zeszła naklejka z numerem z tyłu, touchpad trochę wytarty/ubrudzony no i jeden analog wyszczerbiony przez mopsine, ale nakładki załatwiły sprawę i dobrze leży (a są tanie na szczęście). Dużo lepszy niż DS3 pod każdym względem, chociaż analogi bardziej mi się podobały w 360, ale uważam ds4 za solidny pad. No i można go wyrwać bez większych problemów za 140-160 zł.

    4. Z ceną nie dyskutuję, ale jakość? Mam 2 pady xone jeden z kons. drugi kupiony na amazonie, po 2 m. jeden z nich zaczął trzeszczeć i oddałam do naprawy, po 2 tyg. przysłali mi nowy. Moja radość nie trwała długo bo pad zaczął się odbarwiać na fioletowo. Obecnie nie mam już gwary a oba pady trzeszczą, w jednym jest też problem z drążkiem. Porównując np. do badziewnego pada za 30zł, który precyzją nie ma startu do tych z xone, ale używam go kilka lat i nic w nim nie trzeszczy ani nie odbarwia.

    5. Jakość kosztuje, to najlepszy pad na rynku w dodatku świetnie wykonany. zawsze możesz kupić jakiegoś papierucha za 10zł 🙂

  1. Może i dużo, ale warto zobaczyć cenę np. już starego (ale wciąż mega dobrego) pada od x360. Na allegro, można było kupić z 2-3miesiące temu (wtedy się tym interesowałem bo szukałem pada) w cenie niemal zbliżonej do tego od xbox one.

 1. Czy wszystkie informacje o padach będą oznaczane jako promocje dla Windows? Bo jeśli tak to chyba zrezygnuję z oglądania promocji dla XONE.

  1. Jeśli pad jest kompatybilny z PC to jaki problem? Może odfiltruj kategorię ze sprzętem i akcesoriami?

Komentowanie jest zamknięte