Bezprzewodowy pad do Xbox One/PC za 158,82 zł z wysyłką do Polski w G2A

Microsoft Xbox One Wireless Controller Black – 158,82 zł

Darmowa dostawa do Polski. Gwarancja: 24 miesiące. Fabrycznie nowy.

Kompatybilny z Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10.

Komentarze do "Bezprzewodowy pad do Xbox One/PC za 158,82 zł z wysyłką do Polski w G2A"

 1. Czemu zawsze są czarne w promocji a nie białe? Nie podali konkretnie czy to starsza edycja czy od one s

 2. Nie wiem czemu wy się jaracie tak tymi padami. Miałem przez 3 lata xbox 360 i w zasadzie dalej mam tylko już nie gram tyle co grałem kiedyś i po dłuższym graniu ręce mnie bolały od niego. Miałem też taki okres że przy zginaniu ręki nadgarstek mnie bolał przez dłuższy czas. Dopiero jak odstawiłem konsolę na dłużej to ból miną. Pad jest po prostu za duży, a tu muszę dodać że wcale nie mam małych dłoni. Jeszcze kciuk u lewej ręki trzeba odginać w lewą stroną do drążka bo tak go dali że ledwo idzie dostać. Nie wspomnę że sam kciuk od wyginania też mnie od czasu do czasu zaczął w tedy pobolewać.

  1. Dla każdego ergonomia jest inna, bo mogą występować jakieś drobne różnice anatomiczne. Ja przez 2 lata używałem pada od X360 i od 2 używam od XONE (pierwszej generacji) i jestem bardzo zadowolony. Powoli pad mi się zużywa, więc poważnie zastanawiam się czy nie skorzystać z tej oferty.

  2. Pad od xboxa jest bardzo ergonomiczny. Może jednak masz małe rączki, skoro nie sięgasz lewym kciukiem do gałki.

   1. Ja tam nie narzekam na ani na pada od ps4 ani od xbox one czy nawet 360, jedynie ten z ps3 mnie wkurza jest za lekki a granie w takiego skate 2 na ps3 jest trudniejsze niż w skate 3 na XO przez zbyt czułe spusty.
    Również pad z ps4 nie pozwala mi na komfortowe granie w takiego Monster Hunter World, podczas bety Iceborne na ps4 przez ułożenie gałki pod krzyżakiem nie mogłem wybierać przedmiotów bez zatrzymywania się podczas gdy na padzie xboxowym nie ma tego problemu bo mogę to robić prawą ręką.
    Trzeba jednak przyznać że obie firmy nie na darmo wydają grube pieniądze na projektowanie kontrolera bo oba to najwyższa liga na których inni się wzorują.
    Aczkolwiek szkoda że nie istnieje darmowa metoda na granie xboxowym padem na ps4, na xo możemy bez problemu grać każdym padem wystarczy do tego konsola i pc z win10 lub smartfon podłączony do jednej sieci wifi

Komentowanie jest zamknięte