Komentarze do "Zbundlowani #30 – Humble Origin Bundle 2"

 1. Nie ma to jak być seksistą 2 razy w ciągu 11 minutowego nagrania. Bo dziewczyny/żony/matki przecież grają tylko w casualowe popierdółki – twoje słowa. Ciekawe co na to żeńska część widowni kanału.;) Ja w każdym razie solidarnie, w imieniu mojej siostry dałem łapkę w dół.

  1. Jesteśmy wprost przerażeni opinią i decyzją w postaci łapki w dół. Film w takim razie powinien być zdjęty w ciągu najbliższych kilku godzin.

  2. A ja się zastanawiam czy ci „panowie” mają dziewczyny/żony/córki, że tak łandie je definiują. Czy może tylko tak słyszeli o nich w internetach?
   Szkoda, oglądałem kilka filmików Łowców, ale chyba pierwszy raz poszli tak niefortunnie po bandzie.

   Po cholerę takie teksty? Ni to śmieszne, ni prawdziwe. Żałosne.

 2. Miło, że Jerry przedstawił Dragon Age’a 2 trochę bardziej obiektywnie niż większość grającego społeczeństwa. Mechanika może nie była najlepsza ani też wymagająca, a lokacje powtarzające doprowadzały do szału, jednak cała historia była świetna i na pewno powtórzę ten tytuł jeszcze raz 🙂

 3. Peggle nie tyle „sprawdziłoby się lepiej na smartfonach”, co „sprawdza się” – brzmi jakbyś nie wiedział, że to jest na Andku.

  Ja to tam polecam każdemu i na każdej platformie 😀

 4. „Medal of Honor Alied Assault War Chest …wielu uznaje ten tytuł za szczytowe osiągnięcie pod względem narracji i filmowości w pierwszoosobowych STRZELANINE” ?? 😉

 5. Pingback: Blue Coaster33
 6. Pingback: uk online casinos
 7. Pingback: DIRECTV vs Dish
 8. Pingback: Click Here
Komentowanie jest zamknięte