Komentarze do "Zbundlowani #26 – Killer Bundle"

    1. Bo ja wiem? Lektor na wszystkie gry narzeka i mówi, że są niby dobre ale w sumie to beznadziejne 😀

    2. Wszystkie materiały na kanale youtube Łowców Gier, które zawierają moją narrację są w 100% nieopłacone przez reklamodawców. Jeśli w przyszłości trafi się jakiś materiał sponsorowany z moją narracją, to możesz być pewien, że stosowna informacja będzie w opisie pod filmem, oraz w samym materiale. Jestem przeciwny robieniu z widzów idiotów i chcę by kanał youtube Łowców był tak przejrzysty finansowo jak tylko możliwe.

  1. Alone in the dark nie jest wcale tak straszą (w sensie złą) grą, jak mogłoby się wydawać. Owszem, niektóre mechaniki są dość… archaiczne, do tego bardzo ciężko wczuć się w klimat, ale jednak ja za którymś podejściem do tej gry w końcu się do niej przekonałem. Największym minusem jest to, że w ciągu całej gry czuć, że produkcja była na tyle nisko budżetowa, że jak ktoś ze studia się na czymś nie znał kompletnie, to nie mogli zasięgnąć pomocy z zewnątrz i musieli „odwalić prowizorkę”. No ale skoro polubiłem ostatniego Risena, to nie mogę za coś takiego przekreślić Alone in the dark.

  2. IMHO warto się zaopatrzyć w Albedo i poczekać z ogrywaniem tej gry aż wyjdzie z fazy wczesnego dostępu. Te materiały i gameplaye które widziałem sugerują, że to może być bardzo ciekawa gra. Moją uwagę przyciągnął w szczególności styl graficzny, który przywodzi na myśl amerykańskie programy Sci-fi z lat 50/60 zeszłego stulecia

      1. O ile wiem to twórca tej gry tworzy ją samodzielnie od jakichś 9 lat.Nic z tego co czytałem i widziałem na temat tej gry nie wskazuję że może to być greenlight/early access scam – gra jest na bieżąco updatowana od czasu premiery we wrześniu.