Komentarze do "Zbundlowani #22 – Humble Indie Bundle 12"

    1. To proste. Klikasz na link, który otrzymałeś od Humble Bundle albo logujesz się na swoje konto HB i tam masz, obok gier DRM Free oczywiście, taki przycisk „Download”. Po pobrani instalujesz na komputerze i grasz. Działa to na podobnej zasadzie jak na np.: GoG-u.

  1. Z dyskietkami w dłuższej perspektywie na pewno byłby problem w progu za dolara i nie chodzi o ekonomiczność wysyłki, tylko po prostu nikt już tego nie produkuje. Koszulki to chyba fajny temat inne durnostoje są raczej dla wąskiego grona odbiorców. Przypuszczam, że z progiem 65$ za dużo do Polski wysyłać nie będą, aczkolwiek przy 30-40$ pewnie kilka osób czasem by się pokusiło. Sam bundel bardzo fajny bo z wielkiego morza indi chłamu wybrali całkiem przyzwoite pozycje.

    1. Masz też Starbound które jest jeszcze we wczesnym dostępie, ale recenzje są bardzo przychylne. Osobiście czekam na jakąś przecenę tego tytułu 🙂

  2. Ze zbundlowanymi proponowałbym jednak zaczekać aż dodane zostaną bonusy, bo u niektórych to właśnie one mogą zadecydować o zakupie paczki.

  3. jak zwykle dobra robota jeśli chodzi o sam film. co do progu cenowego to kolega niżej/wyżej pisał, że 4 próg nie pasuje do ideii bundla.. z czym sie zgadzam. moze go nie byc. z drugiego progu podoba mi sie tylko gone home i niestety nie jestem w stanie wydac tyle kasy dla jednego tytułu.

Komentowanie jest zamknięte