Komentarze do "Zbundlowani #21 – Humble Jumbo Bundle 2"

  1. Nie ma, w 1.3 mają wprowadzić możliwość tłumaczenia gry. Nie widzę jednak potrzeby takiego spolszczenia, ta gra nie ma fabuły, a nazwy i opisy przedmiotów nie mają w sobie zaawansowanej angielszczyzny.

 1. Świetnie przedstawiony materiał , deadlight jest naprawdę dobry polecam.
  Van Helsing też się nieźle prezentuje.

  Terraria w to bym pograł.

  1. Tak. Aczkolwiek nie wiem, czy wszystko będzie przetłumaczone. Cenega się za to wzięła więc wiadomo – olewka. Jak ja grałem, dawno temu, może teraz trochę lepiej, to po ukazaniu się DLC były problemy, możliwe, że gameplay pochodzi z jakiejś wczesnej wersji sprzed 2 lat.

  2. Teoretycznie tak. W praktyce przetłumaczona jest tylko znikoma część gry i jeżeli preferujesz grę w ojczystym języku to radzę poszukać fanowskich spolszczeń.

  3. Na początku roku szukałem spolszczenia, dwa miesiące temu był już język polski ale z wieloma błędami, teraz jest już znacznie lepiej, aczkolwiek nadal nie wszystko jest przetłumaczone – jest nadzieja że skończą to w tym roku.

 2. Myślę, że dobrze by było gdybyście robili zbundlowanych w drugim tygodniu – po tym jak dodane są już bonusy, o których też było by fajnie posłuchać.

 3. Jeżeli wymowa tytułów jest największym zarzutem jaki możesz postawić temu materiałowi, to mogę sobie pogratulować udanego wydania.

 4. Kto robił ten filmik ? Bardzo słaby . Widać , że prawie w ogóle nie grał w Crusader Kings II ( grałem ponad 100 godzin) i ABSOLUTNIE NIE ZGADZAM SIĘ Z AUTOREM TEGO FILMU. Co to ma wspólnego z Grą o Tron ? To jest gra realistyczna(osadzona w średniowieczu), nie ma elementów fantasy. Płatne dodatki nie rażą aż tak, można je spokojnie pominąć . Multiplayer jest ok i jest wersja polska. Nudna gra ? Chyba sobie żartujesz … Zła polityka Paradoxu ? Chyba mało grałeś i nie przeglądałeś recenzji , bo TO JEST NAJLEPSZA (po Europie Universalis IV) gra od Paradox Interactive . Nie wiem gdzie tu nuda, jak wypowiadasz wojny to nie ma czasu na nudę, wasale się buntują. Ciężko znaleźć ciekawszą grę. Czytelnicy polskiego serwisu ”gamerskiego” ocenili na 8,9 /10 , to jest dla mało? cytat recenzenta ”Czarny” również z tego serwisu: ”Crusader Kings II okazał się być jedną z najciekawszych strategii ostatnich lat. ”

  1. Jerremu zapewno chodziło o to że w CKII większy nacisk jest nie na państwa i królów, ale pojedyncze postaci. podobnie jak w serialu. Poza tym nigdzie przecież nie było wspomniane że CKII to gra fantasy. Nudna gra… może za dużo powiedziane – gra nie jest na pewno tak dynamiczna jak EU, ale daje frajde. DLC można pominąć zgadza się, ale wydawanie dziesiątek płatnych dodatków jednak nie świadczy zbyt dobrze o paradoxie prawda.

   1. prawda, zgodzę się z Tobą dudu66 . Czy jest mniej dynamiczna od EU ? Hmm, grając Polską twierdzę, że podobnie wymaga od gracza zdecydowania i myślenia strategicznego. Teraz płatne dodatki są wszędzie, ciężko znaleźć grę bez nich.To fakt, że źle to świadczy, ale dzięki temu twórcy mogą bardziej dopracować grę. Oskaoska, nie znaczy to , że narrator ma ZNIECHĘCAĆ do zakupu tej gry ( tutaj to jawnie zrobił) . Błędy gry ? Jedyne błędy jakie są w tej grze to problem z trybem multiplayer ( fani gier Paradoxu zrozumieją co mam na myśli ) . Innych błędów nie ma , albo są po prostu małe . Jako narrator powinien on postrzegać to bardziej obiektywnie i patrzeć również na recenzje z innych stron. Nie było napisane, że to gra fantasy ale nawiązał do gry o Tron co jest dziwne jak na normy Paradoxu Interactive. To jest tak jakbym powiedział , że : Wiedźmin i Asassin’s Creed to przecież podobne ? ( chodzi o konkretne postaci, fabułę) .

  2. To, że ktoś nie lubi gry, to nie znaczy, że ty masz ją nie lubić. To normalne, że narrator filmu dostrzega bardziej błędy gry i nie lubuje się w takich klimatach, dlatego ma odmienne zdanie niż ty i nic z tym nie zrobisz.

 5. Zombie to nie Zombie, mimo że w 1. scenie gość pogryziona laskę zabija? Poza tym,jak ma sie większą jasność niż 0 to widać więcej niż kontury,to nie Limbo… Deadlight gra ekstra,natomiast VanHelsing mocno średni.

Komentowanie jest zamknięte