X

«

»

Zbundlowani #17 – Vendetta Bundle od Bundlestars

Komentujcie, subskrybujcie nasz kanał, lajkujcie, udostępniajcie. Miłego oglądania!

  • Like: Szczególnie ten tekst o sprzątaniu i sesji 😉 So true…

  • Dżery ;> Gdzie przepis na sałatkę holyłód? Unsub i unlike. :trollface:

  • Trójkąty? 😮 Serio?

  • Dzięki za materiał. Zastanawiałem się nad The Vendetta Bundle, głównie ze względu na gry z coopem lokalnym, jak się okazuje dobrze, że zestawu nie kupiłem.

    Pozdro

  • Jerry, super że robisz takie przeglądy. Uznanie, to jest bardzo pomocne. Mam parę pomysłów. 1. Dodawaj link do bundla pod filmikiem na stronie łowców. Mniej szukania jest, chyba, że tak wam zależy na kliknięciach 😉 2. Filmiki z rozgrywki mogłyby być bardziej zróżnicowane, pokazujące gry w różnych aspektach. Rozgrywka w ciągłości nie pokazuje raczej wszystkich walorów gry, bo gdy słuchałem Twojej relacji, to niekoniecznie pokrywała się z tym co widać w filmiku. 3. Odnoszę wrażenie, że czytasz z kartki. Nawet jeśli nie, to intonacja zdań jest nieco sztuczna i wymuszona, nienaturalna. Dziwnie się słucha, troszkę jak Ivony 🙂 Nie zamierzam Cię obrażać, takie mam wrażenie i według mnie jest trochę niekorzystne. Jakkolwiek teksty są całkiem swobodne, to głos czytający je jest dziwnie spięty i prztyczki zaadresowane do ciekawych osobistości lub gier tracą moc, a szkoda 😉 Pozdro

  • BTW, przekonałeś mnie by nie kupować tego bundla 😛 Może to nie szroty ale zdecydowanie przeciętne tytuły. Lub niemal przeciętne.