Promocja na Assassin’s Creed Valhalla

Listopadowe premiery gier miały być prawdziwą bombą. Po prawie ośmiu latach od pierwszego teasera i dwóch zmianach daty debiutu, światło dzienne miał ujrzeć Cyberpunk 2077, dzieło rodzimego studia CD Projekt Red. Niestety, plany po raz kolejny wzięły w łeb i grę dane nam będzie przetestować dopiero w grudniu (miejmy nadzieję, że już więcej nie przełożą).

Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Listopad upłynie nam pod znakiem PlayStation 5 i Xbox Series. Z tego też powodu nie musimy martwić się o to, że nie będzie w co grać. Na przedostatni miesiąc tego roku zaplanowano m.in. premierę Assassin’s Creed Valhalla, Yakuza: Like a Dragon, Call of Duty Black Ops: Cold War, Godfall, Demon’s Souls… a to dopiero wierzchołek góry lodowej ❤️

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych premier listopada 2020 r. Serdecznie zapraszamy!

Listopadowe premiery gier PC

3 listopada:

5 listopada:

6 listopada:

10 listopada:

12 listopada:

13 listopada:

17 listopada:

18 listopada:

19 listopada:

24 listopada:


Listopadowe premiery gier PlayStation

Gry PlayStation 5

W przypadku gier, które zostaną wydane wyłącznie na PlayStation 5, za datę ich premiery uznaliśmy dzień pojawienia się PS5 w Polsce, mimo że na innych rynkach zadebiutują wcześniej.

3 listopada:

 • Faeria (gra strategiczna)

5 listopada:

 • Chicken Police (gra przygodowa)

6 listopada:

10 listopada:

12 listopada:

13 listopada:

17 listopada:

19 listopada:

20 listopada:

 • Katamari Damacy Reroll (gra zręcznościowa)

25 listopada:

 • Vigor (sieciowa strzelanka)

Grupa dla fanów konsol Sony PlayStation

Wszystkich sympatyków konsol Sony PlayStation zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier PlayStation.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Sony PlayStation, oraz grom i akcesoriom.


Listopadowe premiery gier Xbox

Gry Xbox Series

Dla zachowania większej przejrzystości, w przypadku konsol nowej generacji, do zestawienia trafiły wyłącznie gry, które debiutują na Xbox Series. Lista nie obejmuje starszych produkcji, które zostaną wydane w odświeżonej wersji. Te gry Xbox Series znajdziecie w artykule pt. Gry startowe Xbox Series X i Xbox Series S

5 listopada:

 • Chicken Police (gra przygodowa)

6 listopada:

10 listopada:

12 listopada:

13 listopada:

17 listopada:

19 listopada:

 • Poker Club (gra sportowa)

20 listopada:

 • Katamari Damacy Reroll (gra zręcznościowa)

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.


Listopadowe premiery gier Nintendo Switch

6 listopada:

10 listopada:

 • Fuser (gra muzyczna)
 • Ghostrunner (gra akcji)
 • Sakuna: Of Rice and Ruin (gra akcji)

12 listopada:

13 listopada:

17 listopada:

 • Mars Horizon (Tycoon)
 • Mortal Kombat 11 Ultimate (bijatyka)
 • Truck Driver (symulator)

20 listopada:

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

Znajdziecie tam aktualności, ciekawostki ze świata gier oraz wszystkie ważne informacje dotyczące konsol Nintendo Switch.


Łowcy, pozostajecie wierni PC i starszym konsolom, czy przenosicie się na next-geny? Jakie listopadowe premiery zamierzacie ograć?

Tradycyjnie już mamy do Was prośbę. Jeśli znacie jakieś ciekawe gry, które nie pojawiły się w zestawieniu, a które wywołują u Was szybsze bicie serca, dajcie znać!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.