PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020 - najciekawsze gry na PC konferencji

Tegoroczna edycja PC Gaming Show 2020 już za nami. Podczas wydarzenia zaprezentowano ok. 50 gier, zarówno głośnych hitów, jak i małych produkcji indie. Impreza poświęcona była grom na PC, niemniej jednak wiele tytułów trafi także w przyszłości na konsole PlayStation oraz Xbox.

Wydarzenie PC Gaming Show 2020 trwało ponad dwie godziny, w trakcie których mogliśmy zobaczyć wiele interesujących zwiastunów i gameplayów. Jeśli nie oglądaliście streamu, nic straconego. Przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie, wybierając 10 najciekawszych produkcji, w które zagramy jeszcze w tym lub przyszłym roku 🙂

Zapis streamu PC Gaming Show 2020


Najciekawsze gry PC Gaming Show 2020

DwarfHeim

Kooperacyjny RTS DwarfHeim pojawi się na PC wraz z końcem roku.

Humankind

Na Humankind, konkurenta dla gier z serii Civilization, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Gra na PC pojawi się dopiero w przyszłym roku.

In Sound Mind

Pierwszosobowy horror In Sound Mind to gra na PC, która trafi też na konsole nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X. Na premierę trzeba jednak poczekać aż do 2021 roku.

Mafia: Definitive Edition

Odświeżona wersja Mafii, Mafia: Edycja Kompletna, wyląduje na PC, PlayStation 5 i Xbox One już 28 sierpnia 2020 r.

Metal: Hellsinger

Nietypowy rytmiczny FPS Metal: Hellsinger zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 i Xbox Series X. Gra na PC pojawi się w 2021 r.

Mortal Shell

Nowy RPG akcji typu soulslike, Mortal Shell, sprawdzi umiejętności posiadaczy PC, PlayStation 4 i Xbox One w 2021 r.

Persona 4 Golden

Jeden z najlepiej ocenianych w historii jRPG, Persona 4 Golden, został udostępniony na PC (Steam) w trakcie trwania konferencji.

Project Wingman

Twórcy Project Wingman, symulatora samolotu bojowego, wpuszczą graczy do kokpitów latem tego roku.

The Outlast Trials

Survival horror The Outlast Trials trafi na PC w 2021 r.

Total War Saga: Troy

Kolejna część kultowej serii gier strategicznych zadebiutuje na PC (Epic Games Store) już 13 sierpnia 2020. Przez pierwsze 24 godziny każdy gracz będzie mógł odebrać Total War Saga: Troy za darmo!


Łowcy, która z gier tegorocznego PC Gaming Show najbardziej przykuła Waszą uwagę? PC Gaming Show 2020, czy też Future Games Show 2020 portalu GamesRadar? Który z eventów bardziej przypadł Wam do gustu?

Żródła: Kanał YouTube PC Gamer; porównywarka cen gier GG.deals

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.