PCMR
  Polecamy

Najpopularniejsze gry PC października według porównywarki cen gier GG.deals (31.10.2020)

Łowcy, planujemy powrócić do publikowania zestawień obejmujących najpopularniejsze gry na PC według porównywarki cen gier GG.deals 🙂 Od poprzedniego artykuły zbierającego promocje na gry PC, które cieszą się sporym zainteresowaniem, minął szmat czasu, dlatego mamy nadzieję, że artykuł przypadnie Wam do gustu.

Listę 10 najpopularniejszych gier PC października otwiera Project Winter, zaś na ostatniej pozycji uplasowała się Phasmophobia, co nikogo nie powinno dziwić. Oczywiście w zestawieniu nie mogło zabraknąć najnowszej odsłony Watch Dogs oraz polskiej gry Ghostrunner.

Łowcy, w dalszej części artykuły dot. najpopularniejszych gier października znajdziecie nie tylko zwiastuny, ale również najlepsze promocje, które dzięki magi automatyzacji (widget GG.deals) będą zawsze aktualne. Miłej lektury 🙂

Gdzie kupić tanio grę Project Winter


Aktualne promocje na grę Watch Dogs: Legion


Gdzie kupić tanio grę Ghostrunner


Aktualna cena gry Pine


Gdzie kupić tanio grę Red Dead Redemption 2


Aktualne promocje na grę Death Stranding


Gdzie kupić tanio grę Black Mesa


Aktualne ceny gry Control Ultimate Edition


Gdzie kupić tanio grę Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition


Aktualne promocje na grę Phasmophobia


Zapewne na popularność niektórych tytułów, jakie trafiły do listy najpopularniejszych gier PC października spory wpływ ma Halloweenowa wyprzedaż Steam oraz Halloweenowa wyprzedaż Epic Games Store, niemniej jednak nie przestaje nas dziwić niesłabnąca popularność Red Dead Redemption 2 oraz Death Stranding. Fakt to świetne tytułu AAA, ale od ich premiery minęło już całkiem sporo czasu.

Łowcy, jakie gry aktualnie ogrywacie? Skusiliście się na pre-order Watch Dogs: Legion? Jeśli tak… podzielcie się wrażeniami 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.