Guerilla Collective

Guerilla Collective - najciekawsze gry na PC konferencji

Trwające trzy dni wydarzenie Guerilla Collective przyniosło nam sporo prezentacji i zapowiedzi gier zmierzających na PC oraz konsole. Mimo że impreza pozostawała nieco w cieniu PC Gaming Show 2020 i Future Games Show, gracze oglądający tę konferencję zdecydowanie nie mają na co narzekać. Choć większość zaprezentowanych tytułów to gry indie na PC, można wśród nich znaleźć sporo interesujących produkcji.

Po raz kolejny podjęliśmy wyzwanie i przygotowaliśmy listę wartych uwagi gier Guerilla Collective. Ze względu na objętość wydarzenia i ilość trailerów, które pojawiły się 13, 14 i 15 czerwca, pokusiliśmy się o wybór aż 20 najciekawszych gier na PC i konsole 😉

Zapis streamów Guerilla Collective

Guerilla Collective dzień 1

Guerilla Collective dzień 2

Guerilla Collective dzień 3


Najciekawsze gry Guerilla Collective

30XX

30XX, produkcja przypominająca klasycznego Mega Man to gra na PC. Wersję demonstracyjną można już pobrać ze Steam. Data premiery pozostaje nieznana.

A Juggler’s Tale

Skojarzenia z Unravel są nieprzypadkowe. A Juggler’s Tale, gra na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch to piękna platformówka, której data premiery pozostaje, niestety, nieznana.

Almighty: Kill your Gods

Almighty: Kill your Gods, dynamiczne gra RPG akcji, pojawi się na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch końcem tego roku.

Baldurs Gate III

Premiera Baldurs Gate III zaplanowana jest na 2020 r. Larian Studios wspomina, że wersja Early Access może pojawić się na Steam już w sierpniu.

Boyfriend Dungeon

Oryginalne połączenie dungeon crawlera z dating simem, Boyfriend Dungeon, zmierza na PC i konsolę Nintendo Switch. Niestety, data premiery nie została jeszcze ujawniona

Cyanide & Happiness – Freakpocalypse

Cyanide & Happiness – Freakpocalypse ukaże się na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch. Pierwsza część gry zadebiutuje już w lipcu tego roku.

Divinity: Original Sin 2 – The Four Relics Rivellon

Targi Guerilla Collective przyniosły graczom darmowy dodatek do Divinity: Original Sin 2. Divinity: Original Sin 2 – The Four Relics Rivellon jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry.

Dreamscaper

Dreamscaper to gra na Nintendo Switch i PC. Premiera tego roguelike RPG akcji z elementami hack’n’slash odbędzie się w te wakacje.

Drake Hollow

W Drake Hollow, grę akcji z elementami tower defense, będzie można zagrać na PC i Xbox One już w przyszłym miesiącu, dokładnie 17 lipca 2020 r.

Exo One

Exo One to pięknie wyglądająca gra na PC, opierająca się na eksploracji kosmosu. Data premiery pozostaje nieznana.

Gloomwood

Mroczny FPS z elementami horroru, Gloomwood to gra na PC. Na Steamie można już testować demo, premiera ma mieć miejsce „SOON™” 🙂 PS. Produkcja pojawiła się na targach Guerilla Collective, ale w sieci nie ma jeszcze osobnego trailera, dlatego podrzucamy Wam krótki filmik o tej grze z PC Gaming Show 2020.

Gori: Cuddly Carnage

Gra na PC, Gori: Cuddle Carnage, będzie dostępna wtedy, gdy „pozwolą na to jednorożce” 😉

Haven

Premiera RPG akcji Haven została zaplanowana na 2020 r. Produkcja trafi nie tylko na PC, ale też pojawi się jako gra na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Iron Harvest

Strategia czasu rzeczywistego (RTS) Iron Harvest pojawi się na PC, PlayStation i Xbox One już 1 września 2020 r.

Jay and Silent Bob: Chronic Blunt Punch

Oldskulowa bijatyka Jay and Silent Bob: Chronic Blunt Punch pojawi się tylko na PC, prawdopodobnie dopiero w 2021 r.

Midnight Ghost Hunt

Polowanie na duchy w Midnight Ghost Hunt to przyjemność, która spotka tylko posiadaczy komputerów osobistych. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Say No! More

Say No! More to pełna humoru gra na PC, która zadebiutuje na Steam jeszcze w tym roku.

Star Renegades

Wielbiciele taktycznych RPG-ów zagrają w Star Renegades jeszcze w tym roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

System Shock Remastered

Odnowiona wersja kultowej strzelanki System Shock trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. Gra na PC ma pojawić się już w tym miesiącu. Obecnie można przetestować wersję demonstracyjną, która jest dostępna na Steam.

West of Dead

Izometryczna strzelanka West of Dead pojawi się na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 18 czerwca.


Łowcy, jak podobają Wam się gry Guerilla Collective? Na którym z eventów odbywających się w ostatnich dniach pokazano najciekawsze Waszym zdaniem produkcje?

Żródła: Portal IGN; porównywarka cen gier GG.deals

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.