Gameplay Watch Dogs: Legion, Assassin's Creed Valhalla oraz zapowiedź Far Cry 6 - podsumowanie Ubisoft Forward

Konferencja Ubisoft Forward już za nami. Niespełna godzinna prezentacja francuskiego wydawcy, na której mogliśmy zobaczyć m.in. gameplay Watch Dogs: Legion i Assassin’s Creed Valhalla, z pewnością zostanie na długo zapamiętana przez graczy. Niestety, nie chodzi tu o jakość zapowiedzianych gier (choć te wyglądały całkiem dobrze), a o problemy techniczne wywołane przeciążeniem serwerów. Na szczęście Ubisoft wykazał się zrozumieniem i podszedł do sprawy po ludzku, dzięki czemu każdy zainteresowany może odebrać teraz Watch Dogs 2 za darmo, nawet jeśli nie był obecny na wczorajszej prezentacji.

Dla wszystkich, którzy niedzielny wieczór spędzili na próbach zalogowania się do Uplay, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie wczorajszych wydarzeń 🙂

Zapis streamu Ubisoft Forward


Najciekawsze gry Ubisoft Forward

Gameplay oraz promocje na Watch Dogs: Legion

Jednym z najmocniejszych punktów imprezy był gameplay Watch Dogs: Legion. Najnowsza produkcja Francuzów pozwoli graczom wcielić się w niemalże każdego mieszkańca Londynu, by wykorzystać jego umiejętności do wykonania kolejnych misji. Trzecia już część gier o przygodach hakerów ma zapewnić graczom zupełnie inne doświadczenie niż poprzedniczki, nie tracąc przy tym specyficznego klimatu serii.

  • Premiera Watch Dogs: Legion odbędzie się 29 października 2020 r.
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

Gameplay Hyper Scape

Informacje o Hyper Scape, nowym Battle Royale od Ubisoftu pojawiły się w sieci na długo przed pokazem. Gra ma zaoferować dynamiczny gameplay oraz kilka ciekawych rozwiązań zwiększających atrakcyjność rozgrywki – w tym integrację z Twitchem, dzięki czemu widzowie oglądający streamy, będą mogli wpływać na to, co dzieje się na ekranie. Hyper Scape to produkcja F2P, dlatego też każdy zainteresowany może przetestować grę za darmo.

  • Beta Hyper Scape jest już dostępna na PC. Oficjalna data premiery gry nie jest jeszcze znana.
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

Gameplay oraz promocje na Assassin’s Creed Valhalla

Przygody wojowniczych wikingów wzbudzają mnóstwo skrajnych emocji wśród graczy. Jedni zarzucają produkcji brak nowości, mówiąc przy tym, że Assassin’s Creed Valhalla nie ma już w sobie zupełnie nic z tytułowych asasynów, inni natomiast chwalą za ciekawy klimat świata. Gra pozwoli wcielić się w Eivora, który wraz ze swoim ludem musi osiedlić się na terenie Anglii, co oczywiście nie podoba się rdzennym mieszkańcom. Jakie będą tego efekty, przekonamy się już niedługo.

  • Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje 17 listopada 2020 r.
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

Far Cry 6

Far Cry 6 miało być niespodzianką dla graczy oglądających Ubisoft Forward. Miało, gdyż informacje o grze przedostały się do sieci kilka dni przed wydarzeniem. O tej produkcji wiadomo jeszcze stosunkowo niewiele. Pewnym jest jednak, że Far Cry 6 zaprowadzi graczy do Yary, lokacji łudząco przypominającej wyspę Kuba, gdzie zmierzą się z dyktatatorem Antónem Castillo.

  • Far Cry 6 pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X 18 lutego 2021 r.
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

W trakcie prezentacji Ubisoft Forward dane było widzom zobaczyć także najnowsze gry mobilne Ubisoftu. Brawlhalla, Might & Magic, Era of Chaos, a także Tom Clancy’s Elite Squad prezentują się naprawdę dobrze, choć nie da się ukryć, że gry skierowane są głównie do casualowych graczy.

Łowcy, jak wrażenia po prezentacji? Jesteście zadowoleni, z tego co zobaczyliście? Jak podoba wam się zapis z rozgrywki Watch Dogs: Legion i Assassin’s Creed Valhalla? Co sądzicie o najnowszej części Far Cry? Zagracie w darmowy Hyper Scape?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.