Premiera Super Mario Bros. Wonder

Przegląd ofert Super Mario Bros. Wonder: preorder, cena, premiera. Gdzie kupić najtaniej grę na wyłączność Nintendo Switch?

Łowcy, fani ekskluzywnych tytułów na Nintendo Switch mogą już zacierać ręce na myśl o nadchodzącej jesieni. Premiera Super Mario Bros. Wonder została zaplanowana na 20 października 2023 roku. Najnowsze przygody wąsatego hydraulika bez wątpienia będą się cieszyć niesamowitą popularnością. Z tego względu przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie ofert na najnowszą produkcję Nintendo. Sprawdzicie w nim, gdzie aktualnie dostępna jest najlepsza cena Super Mario Bros. Wonder w wersji pudełkowej i cyfrowej 🙂

Cena Super Mario Bros. Wonder na Switcha w Polsce

Najnowsza gra ekskluzywna na Nintendo Switch jest już dostępna w przedsprzedaży w ofercie polskich sklepów. Cena Super Mario Bros. Wonder w wydaniu pudełkowym zaczyna się od 224,90 zł. Natomiast za cyfrową edycję przygód wąsatego hydraulika, w sklepie Nintendo eShop, zapłacicie 249,80 zł. Premiera Super Mario Bros. Wonder już 20 października.

Aktualizacja

Ceny i dostępność Super Mario Bros. Wonder zostały zaktualizowane.

Super Mario Bros. Wonder (Switch) - wersja pudełkowa
Super Mario Bros. Wonder (Switch) – wersja pudełkowa
Gamefinitydostawa od 9,00 zł
224,90 zł
Electrodarmowa dostawa
229,00 zł
Media Marktdarmowa dostawa
239,00 zł
RTV Euro AGDdarmowa dostawa
239,00 zł
Ultimadostawa od 13,99 zł
229,90 zł
Neonet.pldarmowa dostawa
249,00 zł
Neo24.pldarmowa dostawa
249,00 zł
Super Mario Bros. Wonder (Switch) - wersja cyfrowa
Super Mario Bros. Wonder (Switch) – wersja cyfrowa
Nintendo eShopdzięki giftcardom 2 x 120PLN
212,46 zł
249,80 zł

Cyfrowe wydanie Super Mario Bros. Wonder na Switcha zakupicie nieco taniej, jeśli do opłacenia zamówienia wykorzystacie karty podarunkowe Nintendo eShop. Najlepsze aktualnie promocje na giftcardy znajdziecie poniżej.

Łowcy, jeśli nie wiecie jak aktywować kartę podarunkową w Nintendo eShop, to zapraszamy do skorzystania z naszego specjalnego poradnika, który krok po korku przeprowadzi Was przez ten proces.

Co wiemy Super Mario Bros. Wonder?

Następca świetnie przyjętego Super Mario Bros. U to kolejna platfromówka 2,5D w portfolio firmy Nintendo. Przywodząca na myśl klasyczne odsłony serii produkcja wprowadza do cyklu wiele nowości. W ramach rozgrywki będziemy przemierzać kolejne, coraz to bardziej zwariowane etapy. Każdy z nich posiada wiele ukrytych tajemnic, dziesiątki wrogów do pokonania oraz mnóstwo możliwych do zdobycia super mocy. Jedne z power-upów potrafi zmienić Mario w słonia. Całość dopełnia mechanika Wonder Flower, które zmieniają rozgrywkę w zupełnie nieprzewidywalny sposób.

W najnowszej grze z wąsatym hydraulikiem w roli głównej nie zabraknie też trybu wieloosobowego, w którym nasi znajomi wcielą się w takie postacie jak Mario, Peach, Toada, Luigi czy Yoshi. Całość okraszona został cudownie kolorową oprawą graficzną. Prawdopodobnie będzie to także ostatni po 27 latach projekt Charles’a Martineta, który rozstaje się z dubbingowaniem bohaterów Nintendo. Premiera Super Mario Bros. Wonder już tej jesieni. Gra zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 20 października 2023 roku.

Konferencja Super Mario Bros. Wonder Nintendo Direct

Już 31 sierpnia odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Nintendo Direct. W ramach około 15-minutowej konferencji zobaczymy szczegółowe przedstawienie rozgrywki z gry Super Mario Bros. Wonder. Konferencja rozpocznie się 31 sierpnia, o godzinie 16:00. W trakcie transmisji możemy się spodziewać także zapowiedzi kilku gadżetów związanych z produkcją.

Przypominamy, że data premiery Super Mario Bros. Wonder została zaplanowana na 20 października 2023 roku.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.