Przegląd ofert na Football Manager 2024: cena, premiera, Game Pass. Gdzie kupić piłkarski menadżer?

Premiera Football Manager 2024 zbliża się wielkimi krokami. Tytuł zadebiutuje już 6 listopada na PC, konsolach PlayStation 5 oraz Xbox One i Series X|S. Gra w wersji Touch trafi też na Nintendo Switch, karta produktu nie pojawiła się jednak jeszcze w sklepie. Znając popularność poprzednich odsłon cyklu, przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd ofert, z którego dowiecie się, jaka jest aktualnie najniższa cena Football Manager 2024. Przypominamy także, że Football Manager 2024 w Xbox Game Pass pojawi się już w dniu premiery!

Jakie zmiany przyniesie Football Manager 2024?

Football Manager 2024 to już dwudziesta odsłona popularnego cyklu piłkarskich managerów. Ponownie przyjdzie nam zarządzać wybranym klubem lub reprezentacją – dbać o sztab szkoleniowy, treningi zawodników, ustalać taktykę i składy na spotkania czy podejmować decyzje transferowe. Najnowsza odsłona FM24 jest ostatnią na starym silniku (kolejna ma zostać stworzona na Unity, jednak w obliczu ostatnich kontrowersyjnych podwyżek cen licencji, pomysł ten może zostać porzucony. Nie oznacza to jednak, że twórcy nie wprowadzili żadnych zmian. Tym razem skupili się oni na ulepszeniu stałych fragmentów gry oraz odświeżyli system Set Pieces, dopracowali także zarządzanie finansami, transfery i budowanie składu. Jedną z bardziej istotnych nowości będzie możliwość importowania zapisów karier z poprzednich odsłon.

Ponownie Football Manager zaproponuje nam olbrzymią bazę danych o ligach, piłkarzach i klubach, która od wielu lat jest jedną z najważniejszych cech serii.

Data premiery Football Manager 2024 w Polsce została ustalona na 6 listopada 2023 r. Wtedy także nastąpi premiera Football Manager 2024 w Xbox Game Pass.

Cena Football Manager 2024 – wersja cyfrowa

Preorder Football Manager 2024 dostępny jest jedynie w formie cyfrowej na konsole PC, Xbox Series i PlayStation 5. Sprzedaż w Nintendo eShop jeszcze się nie rozpoczęła.

Football Manager 2024 PS5
Football Manager 2024 PS5
PlayStation Storepłatność 2x 100 PLN + dopłata 24,10 zł (dla abonentów PS Plus)
197,10 zł
PlayStation Storecena dla abonentów PS Plus
224,10 zł
PlayStation Storepłatność 2x 100 PLN + 50 PLN
220,03 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
249 zł

Cena Football Manager 2024 może zostać obniżona dzięki kartom podarunkowym. Polecamy użyć giftcardów o wartości 50 i 100 PLN. Jeśli wcześniej nie korzystaliście z nich podczas zakupów, rzućcie okiem na nasz poradnik tłumaczący, jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store?

Również w sklepie Xbox kupicie najnowszą odsłonę piłkarskiego managera.

Football Manager 2024 Xbox One i Series X|S
Football Manager 2024 Xbox One i Series X|S
Xbox Storepłatność giftcardami 2 x 100 PLN + dopłata 24,10 zł
217,72 zł
224,10 zł

Także w sklepie Microsoftu możecie obniżyć cenę FM2024 z wykorzystaniem giftcardów. Jeśli nie wiecie, jak, odsyłamy Was do poradnika tłumaczącego, jak aktywować karty podarunkowe w Microsoft Store. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na giftcardy o wartości 100 PLN:

Cena Football Manager 2024 na PC zaczyna się od 160,49 zł. Osoby, które dokonają zakupu w przedsprzedaży na komputerach PC i Mac, mogą rozpocząć karierę menedżerską przed planowanym terminem dzięki wcześniejszemu dostępowi do FM24. Będzie on dostępny za pośrednictwem Steam i Epic Games Store na około dwa tygodnie przed oficjalną datą premiery, a kariery dla jednego gracza rozpoczęte w tym okresie będą mogły być kontynuowane po aktualizacji gry, która ukaże się 6 listopada.

Football Manager 2024 w Xbox Game Pass od dnia premiery

Wiemy, że wielu z Was prawdopodobnie czeka na pierwsze promocje na Football Manager 2024. Jeśli nie chcecie płacić pełnej ceny za nadchodzący tytuł, możecie zagrać w produkcję od SEGA w ramach abonamentu Microsoftu. Football Manager 2024 w Xbox Game Pass będzie dostępny od dnia premiery!

Nie korzystaliście jeszcze z subskrypcji, bądź ta wygasła? Rzućcie okiem na poradnik, który pozwoli Wam zakupić XGP taniej

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate. 6 miesięcy za 97,65 zł, 26 miesięcy za 350,73 zł

Jeśli macie aktywny abonament Xbox Game Pass Ultimate, nie możecie skorzystać z powyższego sposobu, jednak i w Waszym przypadku da się sporo zaoszczędzić. Tu również z pomocą przychodzi konwersja kodów Xbox Game Pass Core (Xbox Live Gold)

Tani Game Pass Ultimate dla aktywnych subskrybentów. 200 dni za 107 zł!

Łowcy, premiera FM 2024 jest zapisana w waszych kalendarzach? A może czekacie na pierwsze promocje na Football Manager 2024?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.