X

«

»

XCOM: Enemy Within – Przegląd ofert przedpremierowych

Enemy Within, czyli rozszerzona wersja (nie sequel!) Enemy Unknown pojawi się już za niespełna 2 tygodnie (15 listopada). Pecetowcy kupią go w formie klasycznego dodatku, który dostępny będzie zarówno w pudełkowej, jak i cyfrowej wersji. Tę drugą najtaniej zakupicie w GreenManGaming. Brytyjski sklep oferuje rozszerzenie za 20.25$ (ok. 62 zł), ale pamiętajcie o dodaniu kodu zniżkowego GMG25-C5729-7SY25 w koszyku. Konkurencyjne sklepy sprzedają go o jakieś 20-30 zł drożej.

W przypadku pudełek także nie ma wielkiego wyboru, bo w  Polsce zdecydowanie najtańsze jest Muve z ceną na poziomie 89.99 zł i darmową wysyłką. Alternatywnie możecie też skorzystać z oferty Amazona, który sprzedaje grę za £15.38 (ok. 76 zł), ale żeby było to opłacalne, musicie dobrać do tego coś jeszcze, bo darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach o wartości powyżej £25.

Konsolowcom, których wersja zawiera zarówno podstawkę i dodatek, sugerujemy wybranie Amazona, który wycenił wersje PS3 i X360 po £25.62 (ok. 126 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa. Rodzime sklepy za to samo życzą sobie ponad 200 zł, a brytyjska konkurencja jest niewiele lepsza.

 • Keth

  Podstawka była świetna, ale ja chyba i tak poczekam na jakieś świąteczne wyprzedaże, bo mimo wszystko 60zł+ za dodatek to trochę sporo., ile by on nie wnosił.

 • maszyna

  Rozszerzona wersja (Commander Edition czy jakoś tak) jest tylko na konsole. Na PC funkcjonuje to jako dodatek, więc poprawcie tekst

 • gogl

  Na 100% kupuję, bo dodatek wnosi dużo nowego do gry:
  1. genetyczne modyfikacje,
  2. mechy
  3. nowych przeciwników
  4. atak na bazę xcom.

  Tylko poczekam na większe obniżki.

 • fuks11

  czy jest wersja PL?

  • jeti

   Na PC powinna być, ale nie wiadomo jak z konsolami

 • Pudełko w wersji PC na http://www.swiat-gier.com/ po 79,50 zł. 😀