X

«

»

Xbox One Day One Edition również w wersji z Forza 5

Nie tak dawno informowaliśmy, że do zamówień przedpremierowych na Xbox One dodawana będzie wersja elektroniczna gry FIFA 14. Dzisiaj okazało się, że pojawi się również alternatywna wersja z darmową kopią gry Forza 5. Zestaw pojawił się dzisiaj w ofertach sklepów wysyłkowych w Wielkiej Brytanii: Amazon.co.uk, Game.co.uk oraz Shopto.net. Jeżeli planujecie zakup konsoli, jedynym wyborem będzie Amazon, gdyż pozostałe 2 sklepy nie wysyłają konsol do Polski.

Xbox One zadebiutuje w Wielkiej Brytanii już 22 listopada. Data polskiej premiery nie jest jeszcze potwierdzona, ale konsola na pewno nie pojawi się na naszych półkach sklepowych w tym roku.

 • przeciętny

  xbox watch TV
  a tak na poważnie, to łykam tego exboxa jakoś pół roku po polskiej premierze.

 • Ja kupuję w dzień premiery. Trzeba pamiętać, że w UK X1 to nie to samo co X1 w PL. Będę miał TV, Live, Twitche, bajery. Kinect po angielsku to żaden problem, a FIFkę i tak bym chciał.

  • Refty

   podpadłeś mi remike, wspierać Microsoft nie ładnie 😀 A tak poważnie to faktycznie jak takie bajery mogą być dobrze spożytkowane przez użytkownika to faktycznie czemu nie 🙂 Ja jak będę myślał o kupnie konsoli to wybór padnie na PS4 🙂

  • PS4 też kiedyś kupię, spokojnie 😉 Może na premierę Infamous 3 albo jakiegoś nowego hiciora o Naughty Dog.

 • Darqing

  tak jak microsoft traktuje mnie, tak samo ja bede traktował microsoft! Olewam xbone i jego polska premiere kiedys tam, z polskim livem kiedyś tam, bez zadnych usług dodatkowych!!!! PS4 here I go! <3