X

«

»

Wyprzedaż w Humble Store – dzień czwarty

humble store

W ramach „debiutanckiej wyprzedaży” w Humble Store obniżono dziś ceny na:

– Retro City Rampage – 3,75$ (Steam + DRM-free)
– Gone Home – 9,99$
(Steam+DRM-free)
– Sins of a Solar Empire: Rebellion – 9,99$ (Steam)
– Dear Esther – 1,99$ (Steam)
– Tropico 4 – 5,99$ (Steam)
– Sir, You Are Being Hunted – 9,99$ (Steam+DRM-free)
– Amnesia: The Dark Descent – 4,99$ (Steam + DRM-free)
– BroForce – 10,50$ ( DRM-free)
– Psychonauts – 1,99$ (Steam + DRM-free)

Oferta ważna do jutra do godziny 20:00.

 • Hubsi

  Retro City Rampage i Psychonauts wysepiłem za free na gogu wiec sobie daruje 😛

 • kamil_999666

  Coraz bardziej mi się podoba ten ich sklep (i fakt że zakupy podpinają się pod konto od bundli) a najbardziej dodawanie wersji DRM-free, jako zwolennik gier wolnych od zabezpieczeń można pozbyć się klucza i grać w spokoju 🙂 Naturalnie nie wszędzie ale gdzie tylko jest to możliwe jest uskuteczniane, w tym przypadku cieszę się z Gone Home 🙂

  • Kuwejt

   @kamil_999666 ile Ty masz TERA w domu? Jak jesteś zwolennik DRM free, to na pewno masz więcej niż 20TB. Oczywiście z ciekawości piszę.

  • Mix

   Bedzie zwolennikiem az mu dysk nie pojdzie.

  • kamil_999666

   1 ? i gram w jedną dwie gry na raz aż do ukończenia. Co ma do tego dysk ? i czemu miałby przy wersji bez zabezpieczeń, bardziej się zużywać niż przy tej zabezpieczonej np steamam ? Po prostu nie lubię plączących się niepotrzebnie programów wokół gry, często uniemożliwiających jej uruchomienie przez co człowiek który zapłacił za grę ma problemy z jej używaniem (vide aktywacje, pożal się Boże tryb offline na steam)
   Mix – dysk przykręcony, nigdzie się nie wybiera 🙂

  • NoMoRe

   ktoś tu chyba nie miał za bardzo ze steamem doczynienia:)

  • Kuwejt

   To teraz rozumiem. Sądziłem, że jak kupiłeś grę, to od razu pobierasz ją na lokalny dysk i tam trzymasz do czasu, aż zachce Ci się pograć. Nie wyrzucasz instalki (zbierają Ci się GB na HDeku), bo jest Twoja. Instalujesz dziś jutro bądź za 3 lata i gra pójdzie bez problemu.

   STEAM wręcz przeciwnie, musisz być on-line, albo się mylę, aby pograć w wynajęte gry. Po dodaniu klucza z BOXa do STEAMa nie jesteśmy już właścicielami gry, a wynajmującymi gry. Tracisz konto, tracisz bibliotekę. STEAM splajtuje, tracisz bibliotekę, nie masz dostępu do neta, nie grasz. Jak widzę, same minusy ma STEAM, a nadal go używam i będę używać. Jeżeli chodzi o aplikację STEAM, która działa w tle, to mi nie przeszkadza. można zrobić kopię wynajętych gier, ale aby je odpalić należy mieć STEAMa, albo się mylę. STEAM można odpalić na różnych maszynach: u cioci, u babci, a nawet u kolegi. No i MOCNY social + badziewne achievementy.

   Reasumując DRM-free VS STEAM to trudny wybór. Nie podejmę się rozstrzygnięcia. A jest jeszcze kilka innych platform…

   Darmowy KEY do gry Super Panda Adventures na platform DESURA:
   HFWNM-KCRNP-87P6G-TGYQ9-N5FPT

  • @Kuwejt dzięki za kluczyk

  • kamil_999666

   @ NoMoRe – Niemal 280 gier na steam (choć jakbym mógł z 30 bym z wywalił) Doskonale znam steam, przeszedłem na nim wiele gier i wiele jeszcze przejdę ale jakbym miał możliwość skasował bym to dziadostwo w mgnieniu oka.

  • Kuwejt

   @Armin Proszę 🙂 Pozbywam się kluczy, które zostały mi z bundli.

   @kamil_999666 jeżeli możesz, to napisz za i przeciw dla STEAMa oraz za i przeciw dla DRM free. Znów jestem ciekaw Twojego zdania. Mnie przy STEAMie jeszcze trzyma handel kartami, za które kupuję kolejne gry… na STEAMa. Chociaż nie dawno otrzymałem komunikat abym określił się czy jestem z usa czy z poza usa + dane personalne, czyli wrażliwe. Komunikat pojawił się, gdy moja sprzedaż osiągnęła około 150 wystawionych przedmiotów. Czas założyć nowe konto do handlu 😉

   Widzę, że ktoś od czasu do czasu na stare wątki wchodzi, a co najfajniejsze czyta 😉 No to kolejny key tym razem do „Chompy Chomp Chomp” na platformę DESURA:
   HVPMR-ZA58J-NZR7P-3ZNVV-40IDW