X

«

»

WRC: World Rally Championship 4 – Przegląd ofert przedpremierowych

Cyfrowe rajdy powracają już 25 października i chyba można je już traktować, jak coroczne edycje gier sportowych. Ciekawostką jest, że gra ma w tym roku nowego dystrybutora w Polsce, czyli niezbyt znaną firmę Plug In Digital. Wyszło nam to jednak na dobre, bo cena wersji na PC i konsole stacjonarne jest w tym roku co najmniej zachęcająca! Jeśli chcecie zmierzyć się z wirtualnym Robertem Kubicą, sprawdźcie gdzie jest najtaniej.

 

 


PC

W cyfrowej dystrybucji polskie sklepy tym razem nie mają sobie równych. Klucz z grą w wersji na Steama zakupicie za 64.95 zł w Muve lub o 5 zł drożej w gram.pl. Nieco gorzej jest w przypadku wydania pudełkowego, którego nie znaleźliśmy w żadnym polskim sklepie. Jeśli macie na nie ochotę, najtańszym wyborem będą Zavvi i TheHut, w których gra kosztuje po £16.98 (ok. 84 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

PS3 i X360

Podobnie jak w przypadku wersji na PC, wersje na konsole stacjonarne najtaniej kupicie w Polsce. We wszystkich sklepach ceny oscylują wokół 140-150 zł, ale po wliczeniu kosztów przesyłki okazuje się, że bezsprzecznie najtańszą opcją jest SklePE. WRC 4 na PS3 lub X360 zakupicie tam za 139.90 zł, a za dostawę dopłacicie jeszcze 6.99 zł.

PS Vita

W tym przypadku niestety mamy do czynienia z kuriozum, bo wersja na Vitę jest droższa od tych na konsole stacjonarne! Najtaniej zakupicie ją w Zavvi lub TheHut, gdzie kosztuje £29.98 (ok. 150 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa. O dychę drożej jest w Muve, które także zapewnia darmową dostawę.

  • mikul1991

    Kupiłem na muve wersję PC, nie mogę doczekać się premiery. Demo na PS3 było świetne.