X

«

»

Winter Sale na Greenmangaming – dzień 13

Greenmangaming-Winter-Sale

Trzynasty dzień Zimowej wyprzedaży na Greenmangaming to m.in. serie Thief, Two Worlds oraz Disciples III i  Memoria. Pełną listę obniżek znajdziecie w dalszej części wpisu. Dodatkowo, jeżeli nie masz jeszcze konta na GMG, bądź możesz założyć konto komuś innemu, możesz zyskać darmowe 2 dolary do wydania na cokolwiek w sklepie!

Aby otrzymać darmowe 2 dolary, musisz zarejestrować nowe konto na GMG używając dowolnego z poniższych linków. Po dokonaniu pierwszego zakupu o wartości minimum 2$, twoje konto powiększy się o darmowe 2 dolary kredytu, do zużycia na cokolwiek w sklepie!

Ceny z kodem zniżkowym: GMG20-ZB5D1-93X49

Do każdego zamówienia dodawane jest 0.10$ kredytu.

3SwitcheD – 1.99$ – Steam
Battle vs Chess – 9.59$
Chrono Rage – 5.59$
Combat Wings: Battle of Britain – 0.99$
Commandos 2: Men of Courage – 1.59$
Disciples III: Renaissance – 1.59$
Dream Pinball 3D – 1.39$ – Steam
Earth 2150 Trilogy – 1.39$ – Steam
Earth 2160 – 1.39$
Enclave – 1.59$ – Steam
Gorky 17 – 0.99$ – Steam
Heli Heroes – 0.99$ – Steam
Iron Sky Invasion – 12.79$
Jack Orlando: Directors Cut – 0.99$ – Steam
Jagged Alliance 2: Wildfire – 0.99$ – Steam
Knights & Merchants – 0.99$ – Steam
KnightShift – 0.99$ – Steam
Memoria – 7.99$ – Steam
NyxQuest: Kindred Spirits – 1.99$
Planets Under Attack – 2.99$ – Steam
Pressure – 2.99$ – Steam
Septerra Core: Legacy of the Creator – 0.99$ – Steam
Thief Gold – 1.39$ – Steam
Thief II: The Metal Age – 1.39$ – Steam
Thief Pack – 3.79$ – Steam
Thief: Deadly Shadows – 1.79$ – Steam
Two Worlds Epic Edition – 1.99$ – Steam
Two Worlds II – 3.99$
Two Worlds II Cap – 1.59$
Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress – 2.99$ – Steam
Two Worlds II: Velvet Game of the Year Edition – 5.99$ – Steam
Two Worlds: Game of the Year – 1.99$
World War II: Panzer Claws – 0.99$ – Steam
World War III: Black Gold – 0.99$ – Steam
X-Blades – 1.99$ – Steam

 • No i jak komus coś od Topware brakuje to może sobie dobrać. 🙂

 • No ładnie, polski akcent na zakończenie roku:)

 • Kupując gry : Enclave, Gorky 17, Two Worlds Epic Ed., Two Worlds II i DLC Pirates… zapłacimy razem 11,54$.
  Ta sama paczka jest dostępna za 4,49$ w BundleStars.
  Moje pytanie : skoro kupujących gry na promocjach i sprzedających je na Allegro nazywa się cebulakami, to jak nazwać sklep GreenManGaming ?
  Czym różni się od tzw. cebulaków ?

  Taka oferta to żenada, a nie promocja

  • Tja… porównywanie sklepu do „polaczków”, które sprzedają konta z L4D 2, które było darmowe… jest w czym porównywać. A co powiesz o STEAM? Które sprzedaje za 3 Ojro Alana, który był za dolara kiedyś w HiB? STEAM Cebulaki… Weź zacznij rozróżniać sklep/osoba prywatna. Sklepy nie biorą pod uwagę, że jakaś gra była kiedyś w bundly/darmowa.

   • Rozróżniam. I z moich obserwacji wynika, że dużo tych pseudosklepów kupuje bundle w promocjach, a następnie po upływie jakiegoś czasu wprowadza pojedyncze gry do swojej oferty. Sklep od osoby prywatnej różni się jedynie tym, że sprzedaje towar na własnej witrynie, a nie na Allegro. I wcale bym się nie zdziwił, gdyby właściciele tych „sklepów” znaleźli jakąś lukę w prawie, która pozwalała by na nie płacenie podatków.

    • Nie porównujcie sprzedawców z Allegro do legalnych sklepów. Oczywiście pisząc legalnych, mam na myśli takich które mają osobowość prawną i rozliczają się ze swoim „fiskusem” (czy to w Polsce czy za granicą) ze sprzedaży. Kupując na Steam Uplay, Google, GMG, itp. sklepach (to nie są tylko „internetowe widma”), zawsze dostajemy potwierdzenie zakupu które w świetle prawa jest dowodem legalnego nabycia produktu. Nie znam żadnego sprzedawcy z allegro (nie mówię o sprzedawcach dla których allegro jest tylko jedną z form sprzedaży i to nie główną a którzy odprowadzają podatki z tego) który wystawiłby mi paragon czy fakturę za zakupioną u niego grę. Jeśli ktoś kupuje bundla w którym są osobne cdkeye do każdej z gier a później te gry odsprzedaje dalej podając tylko cdkey to jest to nielegalne. Odkupując od kogoś grę z bundla, nie jesteś w stanie przedstawić dowodu legalnego jej nabycia w przypadku np. nalotu Policji czy BSA, możesz się co najwyżej wykpić tym, że cię oszukano (o ile ktoś ci uwierzy). Poza tym, żaden z nas nie wie co trzeba zrobić aby się stać legalnym dystrybutorem „elektronicznych wersji” oprogramowania, tu nie wystarczy się zwrócić do dystrybutorów sprzętu i oprogramowania którzy zaopatrują resellerów tylko trzeba rozmawiać bezpośrednio z producentami gier, ktoś musi nam przecież dostarczać towar w postaci kluczy, legalnie.
     Co do GMG to polecam sobie dokładnie poczytać „About us” na ich stronie.

    • „Odkupując od kogoś grę z bundla, nie jesteś w stanie przedstawić dowodu legalnego jej nabycia w przypadku np. nalotu Policji czy BSA, możesz się co najwyżej wykpić tym, że cię oszukano (o ile ktoś ci uwierzy).”

     Nie jestem w stanie przedstawić dowodu legalnego nabycia większości moich pudełkowych gier/konsolowych. Jestem już przegrany.

    • Co więcej nie jesteś w stanie w 99% procentach przypadków przedstawić dowodu że np: majtki i skarpetki w których jesteś czytając te słowa kupiłeś,opłacono od sprzedaży podatki, a nie po prostu ukradłeś. Te opowieści o „nalotach” (swoją drogą śmieszne słowo zawsze kojarzące mi się z nalotami dywanowymi i bombardowaniem Niemiec w czasie WWII) są powtarzane bo słowo w internecie jest nośne. W moim okręgu już paru zbyt ochoczym ekspertom utarto nosa i od czasów 2006/2007 r.. sporo się pozmieniało, zresztą działa i biologia bo starzy prokuratorzy i sędziowie przyzwyczajenie jeszcze do procedury z SOK umierają albo odchodzą na emeryturę.

    • Miej Waść litość, wstydu (sobie) oszczędź i po prostu przestań pisać o czymś, o czym nie masz pojęcia. Po doborze określeń, zbitek słownych nawet widać że nie masz jakiejkolwiek głębszej wiedzy na ten temat czy przygotowania teoretycznego albo zawodowego na temat, o którym piszesz, przeczytałeś zapewne parę dziwnych opowieści jakie krążą od dawna po internecie i to powtarzasz bezkrytycznie, nawet chyba nie zdając sobie sprawy jak zostałeś urobiony przez sklepy mające interes w tym by osoby fizyczne nie odsprzedawały gier. Przypominasz w tym redaktorów z za przeproszeniem CDAction, którzy ludzi odsprzedających gry pudełkowe po ich skońćzeniu swego czasu traktowali i szczuli na nich chyba nawet bardziej niż na piratów. Zaczęły im wtórować inne media, aż wreszcie sama skarbówka i organy ścigania wkurzyły się by im nie zawracać d*y. Podobnie było swego czasu z urabianiem mas nie mających przygotowania prawniczego, że podarowanie czy odsprzedanie filmu jest zabronione z zagrożeniem sankcjami cywilnymi i karnymi, aż regulator się wkurzył i dystrybutorzy musieli z podwiniętym ogonem zaklejać te nieprawdziwe informacje, bo nad głowami wisiała im za to duża grzywna.
     Ty po prostu przeniosłeś to na grunt odsprzedawania zbędnych kluczy z bundli po wmówieniu sobie, że to wszystko cele charytatywne, a nie interes jak każdy inny. W sumie to IMHO dość pożyteczne – nie raz chętnie sam odkupiłbym pojedynczy klucz z bundla nawet przepłacając 50% w stosunku do jego proporcjonalnej cząstkowej ceny bo cały bundle mnie nie interesuje – albo mam już większość tytułów albo są poza moim kręgiem zainteresowań, a od czasu sztywnych 6$ na HWS to z pierwotnymi założeniami HB z pakietami gier indie z kluczami steam startującymi od 1 centa ma już naprawdę mało wspólnego.
     A tak swoją drogą to sklepy to co robią jak nie kupują kluczy za stosunkowo niewielkie pieniądze od producenta i potem sprzedają z kilkudziesięcio lub nawet kilkuset procentową prowizją. Nie daje ci do myślenia, że taki Ubisoft może sprzedawać dwa razy po 24h klucze Steam od Bethesdy do Fallouta3 GOTY po 4,47 zł, a taki Steam chce za nie przy normalnej cenie 83 zł? Myślisz że Ubi dokłada do interesu nie mając w tym żadnego celu (to nie ich gra by nie generowało to kosztów, nawet w ten sposób nie promują swojej platformy bo klucz jest na Steam, tak samo jak Walking Dead i 400 Days, ktre u nich swego czasu kupiłem? A ten Steam sprzdający te same gry Rosjanom czasem 3-4 razy taniej niż Polakom z mniej więcej taką samą siłą nabywczą? Czym to się niby różni od tych „cebulaków”(*) – sprzedających parę gier z bundli na Allegro?
     Wiesz jak zaczynało kilku uznanych w PL dystrybutorów gier? Byłeś kiedyś na Grzybie w sobotę, w czasach gdy jeszcze była w szkole?

     *
     A tak swoją drogą może mi ktoś zdefiniować to nowomodne określenie? Bo ta definicja do odsprzedawania kluczy na A za nic mi nie pasuje: www_miejski_pl/slowo-cebulak
     Do miana „cebulaków” pasują raczej ci, którym nie wiadomo dlaczego to przeszkadza i są właśnie typowymi zawistnikami pełnymi kompleksów i zahamowań. Sami boją się to zrobić albo są zbyt leniwi, ale innym będą wypominać. Nie wiem co to komu przeszkadza że ktoś sprzedaje zwłaszcza archiwalne bundle na Allegro z prowizją sięgającą często kilkudziesięciu tysięcy procent. Może nie za tyle, ale za parę złotych sam świadomi kupiłbym kilka pierwszych HB z czasów gdy HB z kluczami Steam sprzedawane były za 1 centa, czyli z prowizją kilu tysięcy procent. Zwykłe prawo podaży i popytu, a przepisy o cenie sztywnej nie obowiązują już od czasów noweli lipcowej, więc co to komu przeszkadza że jeden chce sprzedać, inny kupić. Ci zawistnicy to dopiero są prawdziwe CEBULAKI z tej definicji.

   • Ludzie, którzy sprzedają darmowego Lefta to faktycznie trochę cebula, ale nie widzę nic złego w sprzedawaniu pojedynczych tytułów z bundli czy wręcz całych bundli. Uwierz mi, że znam kilkanaście osób, które mają problem z zakupem bundla lub interesuje je pojedynczy tytuł i w takim przypadku z pomocą przychodzą sprzedawcy na Allegro.

  • drn

   Swego czasu kupiłem jakiegoś bundle dla siebie i 2 braci, później się okazało, że sami to ogarnęli więc sprzedałem na allegro na licytacji po ~15 zł zaznaczając, że z bundle i szczerze mówiąc mam w d*pie czy ktoś mnie od cebulaków nazywał 🙂

   • ja też mam to tam gdzie ty tylko działa mi na nerwy gloryfikowanie pseudosklepów, które same bundle kupują, a potem niby w wielkich promocjach sprzedają naiwniakom pojedyncze gry ze 100% zyskiem.

    • GMG to wg Ciebie Janku „pseudo sklep”?
     Pozdrawiam i nie dyskutuje…

    • Udowodnij mi że taki czy inny sklep nakupił bundli…

    • drn

     Nie spotkałem się z gloryfikowaniem, a GMG na pewno nie podpina się się pod wykupowanie bundli po najniższych cenach i dalszą sprzedaż. Dodam też, że moje licytacje były od 1 zł.

  • Nawet nie wiesz jak dużo luda uważa paypal albo posiadanie karty płatniczej za prostą drogę do stania się ofiarą oszustwa. Swego czasu obserwowałem jednego biznesmena> sprzedał ponad 100 bundli z aktualnie trwającego bundla (były jeszcze klucze). Cebulaki to raczej klienci media markt, allegro i innych sklepów, tylko dla idiotów 😛

   • osoby, które boją się PayPala i płatności kartą kredytową świadomie przepłacają kupując np. na Allegro. Za kilka procent marży mają spokojną głowę, że nikt ich nie oszuka, że dogadają się ze sprzedawcą w języku polskim itd. Tylko po co obrażać tych, którzy się nie boją i ryzykują swoją kasą ?

    • borixon

     Tu masz racje, a co do sprzedazy z zyskiem na alledrogo to…………przeciez szukanie promocji, roznych bundli, obeznanie z rynkiem to tez kosztuje czasu i energii, to z drugiej strony nie ma co się dziwić ze ktoś to sprzedaje dwa razy drożej itp hehe

   • Akurat jeśli chodzi o oszustwa to PP jest 100x lepsze niż np. obsługa allegro na którym, jak zgłosisz oszustwo to ci powiedzą, że możesz sobie założyć spór ale oni i tak nie wnikają w sprawy sprzedawca-nabywca. W PP, każde zgłoszenie oszustwa skutkuje natychmiastowym zablokowaniem wpłaconych przez Ciebie środków na koncie oszusta i te pieniądze odzyskasz (wiem bo przerabiałem temat).

  • Idąc Twoim tokiem myślenia, zawsze można powiedzieć, że jakaś promocja jest żenująca „bo gdzieś tam, w innym sklepie, w innym państwie jest lepsza promocja”. Jakoś nie widzę abyś napisał, że GMG też sprzedaje te gry

 • W sumie… TW2 GOTY się opłaca chyba o.O

 • Battle vs chess jest steam, brak info tu.

 • Przydałby się Tomb Raider w cenie tej z amazona za 4.99$. Czekam czekam i się doczekać nie mogę.