X

«

»

Winter Sale na GOGu – dzień piąty

 width=

Comunity Deal:

Roguelikelike Bundlelike – 16,44$ (zestaw zawiera: Sword of the Stars: The Pit + 2 DLC, FTL, Rogue Legacy, Spelunky)

Recommended Deal:

 Wing Commander 5: Prophecy Gold Edition – 1,99$
– Strike Suit Zero  – 6,66$
– Strike Suit Zero: Heroes of the Fleet DLC  – 2,33$
– Strike Suit Zero: Raptor DLC  – 0,99$

Uwaga – aby nabyć Wing Commander 5 i Strike Suit Zero po podanej cenie, należy dokonać zakupu za pośrednictwem „podstrony promocyjnej”.

 • pecet

  W ramach przypomnienia: nie kupujcie Spelunky na GOGu, nie ma daily challange i nie ma leaderboardów, chyba że coś się zmieniło, ale tak czy inaczej na PC wersja Steamowa najlepsza.

  • dundes

   nie ma nawet steam cloud :/ wiec czy taka najlepsza to dyskusyjne

 • amigarulez

  Hmm… fajnie, że zrobili Daily Surprise ale ceny wyjściowe tych niespodzianek nijak się mają do aktualnych cen, np. Nox mi się pojawił za 1,79$ (zniżka z 5,99$) a jak się wejdzie normalnie na stronę gry w sklepie, cena wynosi 2,99$ (też zniżka z 5,99$). Ciekaw jestem jak się kształtują ceny nowości przy Daily Surprise…?

  • kal3jdoskop

   Sprawdziłem w ciągu ostatnich dni i wychodzi to dość.. Zróżnicowanie. Raz wylosowało mi zniżkę 40% na Wasteland 2 (no ale to akurat naprawdę niedawno się na GOGu pojawiło, więc nie dziwi mnie dość niski próg zniżkowy), dzisiaj z kolei wylosowało mi 80% na Surgeon Simulator. Poza tym zdarzyło mi się też Adventures of Shuggy z 70% i Lone Survivor z 66% obniżki (z 15 na 5 dolarów). Najbardziej mnie interesuje, jakie zniżki wypadają przy tych „nowościach”, które premierę miały już jakiś czas temu na GOGu, a które nie są „stricte” indykami pokroju Shuggy’ego czy Lone Survivor , ale jeszcze nic takiego nie wylosowałem.

  • buck

   Do kitu z tym daily. Najpierw mialem InFlux jako random, dzisiaj InFlux wyskakuje jako brave new. Staroc mam Gothic 2, a jako random wyskakuje mi Total Anihilation Commander z adnotacja, ze juz to mam. Skoro mam, to po co mi to losuje?

  • amigarulez

   @buck, mnie też losowało gry które już mam i też uważam, że to do kitu jest, nie będę przecież kupował taniej po to aby potem szukać kogoś komu to odsprzedam i to za tę samą cenę skoro normalna tj. wyprzedażowa cena jest zaledwie o dolara wyższa. Szkoda zachodu 😉