X

«

»

Weekendowa promocja na Gamefly

Portal – 1.40£- Steam
Portal 2 – 3.00£- Steam

Quantum Conundrum – 1.40£- Steam
Scribblenauts Unlimited – 4.60£- Steam
The Ball – 1.40£- Steam
Puddle – 2.56£- Steam
InFlux – 1.40£- Steam

Cena z kodem zniżkowym GFDNOV20UK

 • pecet

  SU polecam gorąco, ale było w bundlu więc pewnie posiadacie. Portal 2 jeden z najlepszych fpsów jaki powstał polecam również. QC bardzo fajne jak ktoś lubi puzzle ala Portal czyli w FPP ale trochę inaczej się tam rozwiązuje bo nie korzystamy z portali a ze zmiany właściwości przedmiotów (mamy alternatywne światy gdzie wszystko jest ciężkie, lekkie etc.). InFlux kupiłem w dniu premiery bo mam słabość do gier z kulką jako głównym bohaterem, ale jakoś się nie przekonałem do dłuższego grania.

 • rock91

  potwierdzam Portal 2 to jedna z najlepszych gier jakie grałem. średnia na metacritic 95% coś chyba znaczy.

  • borek921

   Niekoniecznie. GTA 4 ma chyba nawet więcej a nie zasługuje nawet na 80. Płytka gra z najgorsza optymalizacją w historii, bardzo okrojona pod wzgledem „ficzerów” w porownaniu do poprzedniczek. Biedna fabuła, Rockstar chcial zrobic powazna historie bla bla a miedzy wiersze wplataja glupie gagi, Roman, Brucie, Niko z bolem wspominajacy morderstwa w przeszlosci aby potem na ulicy powiedziec „jak leziesz?!” gdy przejedzie przechodnia. Błędem była ta gra, powinni zostać przy parodiach jakimi zawsze GTA było.

 • davido1990

  „Region Restriction on Cart Add: The item cannot be added to the cart due to region restrictions on the product.” Da się coś z tym zrobić?

  • Wickas

   Tak samo jak powyżej również mam problem z blokadą regionalną. Czy jeśli zmieniłbym IP na brytyjski nie zablokowali by mi konta za kupno Portala 2 oraz czy nie ma problemów z aktywacja gry w Polsce?

 • xBum

  Portal 2 pamiętam jak dostałem podczas świąt chyba 2 lata temu od steamu za free, to chyba najciekawsza gra jaką mam w bibliotece, jak ktoś jeszcze nie ma to musi kupić.
  Ktoś się wypowie na temat Portalu 1 warto kupić?

 • gardlo2

  Mam portal 1 i portal 2 w bibliotece. Portal 1 ma mniej elementów które musimy kontrolować.

  • Ezjod

   Portal 1 był eksperymentem- jednym z najbardziej udanych stąd Portal 2 – tak dopracowana, oryginalna gra .

 • dzek69

  Gdzie tam się do choinki wpisuje ten kupon?!
  „Coupons can be entered on the Review & Submit Order page.”, a na tamtej stronie tylko dane do karty kredytowej / paypal i żadnego pola na kupon……………………..

 • rybak997vm

  Czemu wyskakuje taki komunikat
  „Region Restriction on Cart Add: The item cannot be added to the cart due to region restrictions on the product.”
  ?