X

«

»

Wargame: Zimna Wojna taniej w cdp.pl

cdp2

Wargame: Zimna Wojna – 27,49 zł – steam

Oferta ważna do piątku do godziny 14:00.

 • ZaczarowanyFlamaster

  Było to dużo taniej w CD-Action, o ile pamiętam.

 • Ktoś może też na przykład chcieć kupić grę za 19,90 $, ale wersję DRM-free na GOG. 😉

  • Poza tym zawsze może komuś wpaść do głowy pomysł „kupowania na spółkę”, o którym wspomniałem w poście w temacie o przecenie „Don’t Starve” na GOG, hehehehe. 🙂

 • Skapiradlo

  Ano było – w CD Action 13/2012 (LOL tak się kończy wydawanie miesięcznika jak okres – licznik im się przekręcił i w 2012 r. wyszło 13 miesięcy) było za 15,99 zł Wargame EE pod steam, premiera w Polsce Painkillera Hell & Damnation Steam, Jolly Rover DRM Free i Black Mesa (co prawda darmowa, ale tu już na płycie więc nie trzeba pobierać/nagrywać backupu steam). No i całkiem estetyczne pismo do poczytania jakby nie patrzeć.
  Dobrze że chociaż na cdp.pl wersja steamowa, bo na Steamie do Wargame EE są 4 darmowe DLC po dodaniu do konta podstawowej wersji gry.

  • Krajing

   Nie dlatego była w zeszłym roku taka sytuacja. Po prostu CDA jest wydawane co 4 tygodnie i przez to zawsze robi się dodatkowy „miesiąc”. Z reguły jako ten zapełniacz był wydawany dodatkowy numer, nazywany specjalnym(najczęściej koło maja). Po prostu zrezygnowali z tego nazewnictwa, tak samo na okładkach nie ma już np. „06/2010 Czerwiec” czy coś w tym stylu tylko samo „06/2010”.