X

«

»

Także GMG obniża cenę na Borderlands 2

greenmangaminglogo1Borderlands 2 – $10.88 (ok. 36zł) – klucz steam

Cena z kodem zniżkowym: GMG20-LLASD-D8WBQ

 • Skapiradlo

  Jak tak dalej pójdzie, to jedynym sklepem, który nie obniżył ceny na Borderlands 2 będzie nasze muve.pl po fiasku wiosnobrania. OK, przeciążenie serwerów ale ILE MOŻNA CZEKAĆ? W sumie by teraz zachować twarz po tym blamażu muve powinno teraz zrobić replay ze startu zimobrania z pierwszego nieudanego dnia wiosnobrania, czyli Borderlands 2 i Xcom za PWYW od 1 zł czy powiedzmy realnie 5-10 zł.

  • Dorrin

   Srsly? Bez obrazy, ale to byłby totalny idiotyzm. Padły serwery to trudno, nikt przecież niczego na tym nie stracił. Nie rozumiem czemu mieliby narażać się na OGROMNE straty. Kody rozeszłyby się w 10-15 minut, wszyscy braliby w najmniejszej możliwej cenie a później płacz „bo nie zdążyłem”. A mendy od razu nakupowałby na zapas i na allegro pojawiłaby się masa ofert za 30 zł.

  • Faith

   Na chwile obecną traci jedynie muve.pl – mamy 17 maja a wiosno(lato?)branie nadal nie wystartowało, pomimo że inne sklepy zrobiły już bardzo ciekawe promocje – vide amazon (teraz) czy gmg(wcześniej). Problemami technicznymi z zapleczem serwerowym można było się zasłaniać tydzień po akcji – po całym miesiącu czekania taka przyczyna odroczenia promocji brzmi najzwyczajniej śmiesznie.

   Zgodzę się natomiast, że pomysł sprzedaży tytułów takich jak Borderlands 2 / XCOM od 1 zł jest wybitnie nieprzemyślany – na takiej promocji skorzystały by tylko allegrowie hieny.

  • Feallan

   Jak komuś się nie spieszy, to czeka, na Muve zawsze było o dychę taniej, no i jakieś DLC też były przecenione.

  • cFalcon

   A kogo jeszcze obchodzi jakieś wiosnobranie z ich śmiesznymi i żałosnymi cenami.
   Jeśli uważacie że Borderlands 2 czy Xcom za 30 zł to dobra cena to jesteście śmieszni.
   Gry to my mamy taniej ale na Zachodzie. I twierdzenie że cena u nas w złotych jest przecież niższa niż w dolarach czy euro jest idiotyczne bo my zarabiamy 4 razy mniej niż na Zachodzie, a cen nie mamy 4 razy niższych.

  • Feallan

   Wow, witaj w Polsce. Myślisz, że tak jest tylko z grami? Ciesz się, że będziesz mógł kupić tego Bordera za 27 zł, albo przeprowadź się do Niemców.

  • cFalcon

   Ja się nie muszę przeprowadzać bo mogę zagrać w pełną wersję demo niż dać zarabiać naszym dystrybutorom i nie pozwolę się okradać będąc frajerem który kupuje gry w Polsce.
   Nie pamiętasz akcji z Dishonored? A zimobranie? Marże w Polsce 80%.
   Skyrim dalej za 140 zł – jakie to jest żałosne, a ja już mam za 25 zł i środkowy palec dla cenegi.

  • kmpt

   Na szczęście nie ma przymusu kupowania gier w pl…

  • Skapiradlo

   Co do ceny PWYW 1/5/10 zł+ nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy – nie chodzi już o to czy muve.pl to się opłaca, a o zachowanie twarzy po megawpadce z wiosnobraniem (z którego nabija się nawet kulawe cdp.pl – przyganiał kocioł garnkowi :>
   By być poważnie traktowany i odzyskać zaufanie zapoczątkowane promocjami jesiennymi jednodniowymi i zimobraniem muve nie tylko musiałoby teraz nie zarabiać w pierwszym dniu, ale wręcz dokładać do interesu. No ale teraz takie sprawy jak honor/godność itp. nie są w cenie, więc nie dziwię się że niektórzy tego nie rozumieją jak wynika z niektórych powyższych komentarzy.
   A przed kupowaniem przy tego typu promocji gier w ilościach niemal hurtowych w celu odsprzedaży jak najbardziej można się zabezpieczyć choćby tak jak było do niedawna na GMG: możliwość kupna jednej gry na konto, brak możliwości tworzenia wielu kont z tym samym sposobem płatności (zapamiętuje kartę i konto PayPal) oraz możliwość zablokowania konta w przypadku naruszenia fair use, tzn. tworzeniu wielu kont na osobę jak w regulaminie GMG.

  • kmpt

   A niby jaką stratę poniosłeś z tytułu przesunięcia promocji, że teraz ktoś ma Ci to rekompensować sprzedając tytuły AAA za półdarmo? Akurat muve w przypadku swoich wpadek cenowych zawsze zachowywało się w porządku i realizowało zamówienia np. na King’s Bounty: Wojownicy Północy czy inne Darksiders 2, więc naprawdę nie rozumiem tych narzekań.

 • Feallan

  Wow, witaj w Polsce. Myślisz, że tak jest tylko z grami? Ciesz się, że będziesz mógł kupić tego Bordera za 27 zł, albo przeprowadź się do Niemców.

 • mikadamczyk

  Witam, aż się zarejestrowałem żeby zabrać głos 😉 Przede wszystkim dzięki za wszystkie info o promocjach. Co do wiosnobrania, to jak dla mnie nie ma już sposobu żeby muve wyszło z twarzą z całej sytuacji. Pomysł z grami za 1zł faktycznie uważam za mocno wątpliwy i żebraczo-roszczeniowy. Tłumaczenie o serwerach śmieszne, a naprawdę wiem co mówię. Reputację mają w tej chwili wątpliwą, a akcje na FB w stylu „wpisujcie wasz nick z gier” są więcej niż żałosne. Naprawdę wielka szkoda bo nie są złym sklepem.

 • kakaronik

  Taniej ostatnie kilka sztuk można dostać tutaj 🙂 http://key365.pl/pl/p/Borderlands-2/91