X

«

»

System Shock 2 na steamie!

steamlogo

Gra zadebiutowała dzisiaj na steamie ze zniżką 30% i jej cena to 6,99€.

Promocja potrwa do 17 maja!

 • kmpt

  Da się w to jeszcze grać po tylu latach, czy lepiej dać sobie spokój?

  • kamil_999666

   Oczywiście że warto, to gra znakomita niemal pod każdym względem od mechaniki po fabułę daje tony grywalności i satysfakcji a jedyny minus odpalania jej po latach jest przestarzała grafika, ale nawet to można poprawić odpowiednimi modyfikacjami. Inna sprawa że lepiej będzie ją nabyć na GoG-u gdzie pozbawiona jest uciążliwego DRM-a dla którego przecież nie została stworzona, poza tym godniej będzie się prezentować wśród równych jej klasyków niż obok CoD-a. Na dodatek cena na GoG-u jest w $ a na w steamie € chociaż może się to zniwelować bo maksymalna zniżka na GoG-u jakiej byłem świadkiem to 60% a na steamie 75%, tylko w tym pierwszym zniżki to albo 60 albo 50 % podczas gdy na steamie może być od 10% po 75 % i czasem długo trzeba poczekać zanim ta ostatnia obejmie twoją wyczekaną grę w między czasie odwiedzając wszystkie mniejsze rabaty cenowe.

   Edit: I jeszcze jedna sprawa przemawiająca za GoG-em, mianowicie bonusy: Tony artów, cenceptów, avatarów, tapet i najważniejsze: Soundtrack w mp3 i FLAC, jeżeli muza wpadnie w ucho taki bonus jest nie do przecenienia.

  • Adamski

   Teraz cena na Steamie to mniej więcej cena GOG (plus minus złotówkę/dwie). 7€/10 $ to mimo wszystko trochę drogo. A jak wróci do ceny 9.9 € na Steamie to kompletnie nie widzę sensu kupowania tam.

  • kmpt

   Dzięki za opinie, jak będzie jakaś promka to się zaopatrzę, bo jeszcze nie miałem okazji w to zagrać, choć wiele dobrego słyszałem o tym tytule.

 • Koshara

  Wart kupić i ponadto warto poszukać modów odświeżających grafikę. Na polskiej stronie ss2 jest taki jeden zbiorczy, który pozwoli doprowadzić grafę do +/- stanu z roku 2009 A.D. 🙂 Jest straszniej.