X

«

»

Starcraft za dychę również na wirtusie

Starcraft + Brood War PC – 9.99zł
Aliens Colonial Marines Limited Edition PC PL – 44.99zł

Koszt wysyłki od 12,99 zł.

 • Linki prowadzą do Battlefield 3 i do DLC
  Edit:
  A do tego wszystkiego to do sklepu 3kropki.pl

  • StayUpForever

   Coś się pomieszało 🙂 Poprawione.

 • kamil_999666

  Odradzam zakupy w Wirtusie, wysyłka już trzeci raz pod rząd trwa 2 tygodnie, obsługa mnie zbywa, wymiguje się regulaminem, więc 5 dni przypuszczalnej dostawy to bujda, zdaje się ze większości przedmiotów nie mają na stanie a sprowadzenie niektórych trwa wieki. Żadnej rekompensaty za 2-tygodniowe kompletowanie małej paczki, dodatkowo oschła i obrażona obsługa, jak śmiem domagać się czegoś za co zapłaciłem. Nie liczcie też że jeżeli kompletowanie potrawa dłużej zostaniecie o tym poinformowani, tylko jeżeli sami się pofatygujecie zapytać może dadzą jakiś znak życia. Jak chcecie kupujcie może będzie mieli więcej szczęścia.

  • Zg0dusi3k

   4x zamawiałem na wirtusie, ani razu nie miałem żadnych problemów, przesyłka zawsze dochodziła w 2-3dni. Jedynym minusem są koszty wysyłki, brakuje mi odbioru w paczkomacie za 5-8zł. Także ja ten sklep polecam 😉

  • kamil_999666

   Ja też 4 razy, 3 z nich były pechowe, jeden bym przemilczał, przy dwóch zastanowił, 3 jednak to już powód żeby ostrzec przed sklepem być może zaoszczędzi to nerwów innym.