X

«

»

Shogun Total War 2 i dodatek za pół ceny w SklePe

Gamebook Total War Shogun 2 PL + książka (PC) – 19.9zł
Gamebook Total War Shogun 2 PL Zmierzch Samurajów + książka (PC) – 19.9zł

Koszt wysyłki już od 6,99 zł.

 • misiek192

  No ale to Gamebook a nie Gra :p

 • Ereshlifei

  Z tego co czytałem to w praktyce trzeba to potraktować jako klucz steam z bajerami, bo z plyt nie da sie zainstalowac gry, bo nastapila zmiana formatu na steamie, chyba ze owe plyty zostaly „uaktualnione” lub dotyczylo to innej gry z seri Total war.

 • dabro90

  To steam?

  • Seria Total War od „Empire” jest tylko Steam.

   BTW, IMHO najlepiej poczekać na przecenę całych pakietów „Shoguna 2” oraz „Shoguna 2: Zmierzchu Samurajów” wraz ze wszystkimi wydanymi DLC. Takie zbiorcze promocje robią:

   – Gamersgate

   – GreenManGaming (najlepsza opcja, bo księgują opłaty w dolarach, nie w euro)

   – Steam.

  • LeePatrick93

   Dzięki wielkie za info Janku, bo już chciałem się rzucać na tą okazję 🙂
   Poczekam, cierpliwość popłaca 😉
   Pozdrawiam

  • Dodam tylko, że za kwotę ok. 10-12 euro (na GMG podobne widełki, acz w dolarach) będziesz miał pakiety „Shoguna 2” wraz ze wszystkimi DLC, a także „Shoguna 2: Zmierz Samurajów” również ze wszystkimi DLC. 🙂
   Również pozdrawiam.

  • Gordek

   Cała kolekcja Shoguna 2(bez samodzielnego dodatku i jego DLC) tylko raz była przeceniona na 12,5$ i to na Amazonie. Nie wiadomo jak szybko pojawi się gdzieś indziej. Moim zdaniem jeśli chcesz dość szybko zagrać w Shoguna, to 20 zł za podstawkę to mało, zwłaszcza że większość DLC to dodatkowe klany, bez których z początku można się obyć, a Rise of the Samurai można nabyć np. za kasę z kart(steam wallet).

   Zawsze też można poczekać na zimową wyprzedaż steama w grudniu, albo na black friday(końcówka listopada).

  • @Gordek
   Na Steamie była promocja: za ok. 10-12 € (może do 15 €) za „Shoguna 2” ze wszystkimi DLC. Podobnie kosztował zestaw „Shoguna 2: Zmierz Samurajów” ze wszystkimi DLC (każda z tych gier ma swoje DLC, tylko „Blood Pack” jest wspólny).

   Na GMG były podobne widełki cenowe za oba zestawy w promocji, tylko że tam płaci się w dolcach (ok. 10-15 $ za każdy zestaw). Konkretnch cen jednak w tym momencie nie pamiętam.

   P.S. Najbliższa wyprzedaż Steam będzie w okolicach 1-go listopada – to tzw. Halloween Steam Sale. Później będzie wyprzedaż świąteczna. GMG w tym samym okresie również będzie mieć swoje „wyprzedaże.” 🙂

 • bongozz

  @Ereshlifei
  Tak, Steam i tak sciaga 14GB. Chyba ze to moja vanilla z UK. Inna sprawa ze nadal w ten badziew nie moge grac. Jak kiedys wywalalo sie na pierszej planszy tak teraz wysypuje sie podczas zmiany tur albo ladowania bitew.