Komentarze do "Sci-Fi weekend na Gamefly"

    1. Owszem, da się. Bodaj Wirtus parę miesięcy po premierze sprzedawał dalej wersję pre-order Left 4 Dead 2 z bonusową pałką. 😉

  1. Polecam Half-Life 2 i Epizody, jeśli nie grałeś do tej pory. Do tego masz ‚premium’ w Team Fortress 2. Co prawda było trochę taniej w wigilię na GMG (4$), ale jeśli nie robi Ci to różnicy to bierz.

  1. Ja co prawda fanem nie jestem gier tego typu, ale wg mnie gra jest zdecydowanie warta tej kasy. Kampania Marines jak dla mnie była całkiem klimatyczna.
   Jest też nadal działający multiplayer, ale trzeba się łączyć do serwerów poprzez klienta Steam, a nie w grze (inaczej nie działa), więć masy ludzi nie ma… ale gra się fajnie – zwłaszcza jak się uda znaleźć serwer w trybie „Infestation”, czyli taka gra w zbijanego 😉

  2. O ile AvP 2 było chyba najlepszą grą sci-fi w jaką grałęm o tyle to AvP wg. mnie ssie. Nie postarali się panowie z Rebelionu. Podobnie pierwsza część tez mi się nie podobała (i także robił ją Rebelion).

 1. Czy ktoś może mi kupić The Orange Box? Niestety GameFly nie chce mi przepuścić transakcji PayPal. Kasę przeleję komuś na konto PayPal.

 2. Order total 3.00 za orange box, a z synca zabrało 20 PLN? Pierwszy raz kupowałem na gamefly, a kartą dawno temu, gdzie wcięło 5 PLN?
  Edit, Widzę na coś funta zablokowało?

 3. Zakupione na Gamefly Half Life 2 z epizodami nie posiadają niestety języka polskiego.

  1. Właśnie to jest dziwne na Gamefly. Kod wpisałem dopiero po zalogowaniu się na PayPala.