X

«

»

Rise of the Triad i Huntsman: The Orphanage po 6$ na GMG

greenmangaminglogo1

Rise of the Triad – 5.99$ – Steam
Huntsman: The Orphanage – 5.99$ – Steam

Ceny z kodem zniżkowym – GMG20-50Z66-SCTEU

UWAGA: Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się używając dowolnego z powyższych linków. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 dolarów, otrzymasz  kolejne 2 dolary w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

 • domingz605

  Teraz patrze takie promocje na ROTT, a ja wczoraj kupiłem w pełnej cenie na Steam… Swoją drogą dla takiej gry nawet warto zapłacić pełną cenę 😀

  • A ja z tego co widzialem (zaznaczam ze nie gralem) to gra jest bardzo slaba i niedopracowana. Faktycznie warto?

  • kamil_999666

   Zależy czy bardziej lubisz strzelanki takie jak Serious Sam/Painkkiler czy dla ciebie wzorem FPS-a jest CoD/FPS-y skrypto-przegięte, jeżeli pierwsza opcja przy grze będziesz bawiłe się znakomicie 🙂

  • domingz605

   Na początku było dużo błędów, ale teraz jest o wiele lepiej, bo twórcy dają duże updaty, które na prawdę poprawiają rozgrywkę. I jeżeli lubisz takie oldschool’owe shooter’y to gra jest warta swojej ceny.

 • Dr_SID

  ROTT śledziłem od początku z sentymentu do pierwowzoru. Jednak patrząc na opinie i recenzje stwierdziłem, że nie dam więcej jak 10zł. Dziś mamy za 18zł, warto?

  • IMHO nie warto, chyba że jesteś strasznie napalony i chcesz od razu grać. Ile razy kupiłem z -50% jak w tym przypadku na GMG, to potem żałowałem. Poczekaj na -75% i wtedy warto za taki dość wtórny tytuł w HD kupowany z sentymentu.