X

«

»

Rage za 16 złotych na Gamesplanet

gp

Rage – £3.25 – Steam

Przypominamy, że w niemieckim oddziale Gamesplanet znajdziecie promocję na 3 gry od EA za ok. 10 złotych.

 • Stary

  Ostatnio jest promo na gry cenegi w tesco i rage kupiłem za 18zł. Przynajmniej jestem pewien, że mam PL język 😉

  • Skapiradlo

   Też widziałem z innymi tytułami Bethesdy z tydzień tamu po 18 zł, ale teraz cena na nie w Tesco to 24 albo 25 zł. W tej pomarańczowej edycji jest kod dla sewers/authority jak w dużych boxach biedronkowych? Dla tego tytułu zrobiłem wyjątek od zasady nie kupowania pudełek by nie pierniczyć się z restrykcjami regionalnymi, no i zawsze to 22GB pobierania mniej, choć perspektywa zablokowania gry (nie tylko aktywacji, ale już aktywowanej na koncie steam z Polski możliwości gry) po opuszczeniu PL. Za tworzenie takiego getta ludzie powszechnie nienawidzą Bethesdę/1C.

 • santo_ameno

  Ja brałem w pierwszych przecenach biedronkowych za 19,90, ale edycja anarchisty. Mimo wszystko warto, bo to dobra gra. Zapewnia mnóstwo frajdy, dawno tak dobrze mi się nie strzelało w żadnym shooterze. A na dużym ekranie w full hd zrywa lacie. Sporo ludzi ją krytykuje za rozmyte tekstury, ale już mało kto chwali za optymalizację (oczywiście, jeśli starczy wam wytrwałości żeby ją uruchomić na kartach AMD) i przepiękny design. Warto przekonać się samemu, o co tyle hałasu.

  • RoyKeane

   Mam kartę AMD i nie miałem żadnego problemu z uruchomieniem gry, w dodatku gra w maksymalnych ustawieniach i fullhd nie schodziła poniżej 60fps.

  • kmpt

   Właśnie przechodzę i mam podobne odczucia co Ty, ja również nie pamiętam, kiedy ostatnio strzelanie sprawiało tyle frajdy. Do tego gierka ma całkiem ciekawy świat, niezgorsze lokacje i świetne minigry (gra w karty FTW), największą bolączką są korytarzowe mapki i brak elementów RPG (aż się prosi o rozwój postaci).

  • santo_ameno

   @RayKeane
   Za pierwszym razem mi też ruszyła od strzała, po updacie sterowników wszystko się sypło i trochę mi zajęło znalezienie odpowiedniej wersji sterownika dla tej gry. Ale tak jak mówisz, gra jest dobrze zoptymalizowana i nie zwalnia poniżej 60 fps, nawet na średnio wydajnym sprzęcie. Sporo ludzi prowadziło w sieci zaciekłą kampanię antyrage’owo-Carmackową odnośnie problemów z uruchomieniem. Jeśli Ty tego uniknąłeś, to tylko się cieszyć 🙂

  • RoyKeane

   Faktem jest, że gra jest bardzo dobra, ale zakończenie rozczarowuje, bardzo, po obejrzeniu końcowego intra poczułem się jakby Carmack dał mi w pysk.

  • Draggy

   Ja niestety nie mam tyle szczęścia, z Radeonem 7850 ciągle wyskakuje mi „Rage has stoppped working” w różnych miejscach na początku. Od godziny szukam rozwiązania problemu ale nic nie działa.

  • santo_ameno

   @Draggy
   Jeśli dalej nie dzasz rady uruchomić napisza na pw. Ja mam 7870 – to ta sama rodzina, więc możliwe, że będę mógł Ci pomóc.

  • Draggy

   Dzięki. Po zainstalowaniu performance drivera od AMD (który podobno nie jest kompatybilny z 7xxx…) chyba wszystko jest ok. Santo_ameno, mógłbyś po krótce napisać jak Ty rozwiązałeś problem? Jeśli errory powrócą to może się przydać, może inni też skorzystają. 🙂
   Link do patcha od AMD: http://support.amd.com/la/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx

  • Draggy

   Jednak słabo to wyszło, po wczytaniu zapisu albo przejściu do innej lokacji gra lubi się wysypać. Nie mogę Cię znaleźć na forum ale wydaje mi się, że znalazłem Cię na Steamie.

 • AndrewBoss

  Spoiler Alert
  Rage to słaba gra

  • petras_36

   Masz ma myśli The Rage z 2001 roku? 😀

 • freeq52

  Jest tu jakaś regionalna blokada? Z miłą chęcią odkupiłbym od kogoś Rage, jeśli ktoś posiada możliwość zapłaty bezpośrednio, bo nie mam karty Visa/Mastercard 🙂