X

«

»

Pudełkowe wydania Crysis 3 i Dead Space 3 po 47zł z wysyłką!

Crysis 3 na PC – £9.50
Dead Space 3 na PC – £9.50
FIFA Manager 13 na PC – £9.98
Street Fighter X Tekken: Special Edition na X360 i PS3 – £17.59 (lub 2 za £26)
Dark Souls – Zavvi Exclusive Limited Edition Steelbook na PS3  – £21.99

Darmowa wysyłka do Polski!

 

 

  

 

 • drake29a

  Kurcze, gdyby nie to że mam w co grać, oraz nie mam gotówki, bo jeszcze słuchawki kupuje do końca miesiąca to bym wziął… Ale tak, to pewnie będzie jeszcze lepsze promo niedługo:)

 • Sumarlidi

  Crysis i Dead Space mają już cenę £13.98

 • prostynick

  Dead Space 1 i 2 grałem jednym ciągiem pierwszy raz w tym roku i dwójka była nawet znacznie lepsza jak dla mnie niż poprzednik, a widzę, że trójka jest tak słabo oceniana, że masakra. Co sądzicie o trójce? Czemu tak ludzie narzekają? Czy to takie typowe narzekanie na EA czy na prawdę grę skopali? Gram na PC.

  • Falkore

   Powiem ci że wszystkie części mi się podobały. Każda ma w sobie coś co mnie przyciąga XD ale jeśli chodzi o wartość na tle części pierwszej i drugiej cieżko stwierdzić bo wyszystkie są na podobnym poziomie. Mi jednak 3 część bardziej się podobała od 2. Aczkolwiek ma kilka denerwujących dla mnie detali jak składanie broni i zbieranie głupich części jak półprzewodniki i inne diaboły… znacznie lepiej mi się podobały kredyty z poprzednich części. Brałem piłę plazmową level hard i do dzieła. W 3 jednak z samą piłą ciężko jest przejść. Pozatym historia sama w sobie jest ciekawa i na poziomie. Ale to tylko subiektywna opinia fana Dead Space XD