X

«

»

PS3 12 GB z Move i grą Sports Champions za 699 zł!

Auchanlogo

W ofercie również X360 320 GB z Kinectem oraz grami Kinect Adventures i Kinect Disneyland za 1138 zł.

Zestawy znajdziecie w sklepach sieci Auchan do 10 wrzesnia. Informacja pochodzi z gazetki Auchan (str. 12).

 • Ezjod

  Cena Xboxa beee. PS3 również bo dysk mały 😀 Bywały lepsze oferty 😉

  • shav

   Jako że przymierzam się do kupna PS3 – jakie oferty były lepsze od tej?

  • jeti

   @shav
   Był fajne zestawy w gramie z dyskiem 500 GB i Wonderbookiem za 900 zł, ale szybko się skończyły. Mimo wszystko to całkiem fajny deal, jeśli zamierzasz wsadzić do konsoli własnego twardziela.

  • shav

   Jakoś ostatnio za 799zł było chyba do dostania PS3 12GB + 8 gier, to mnie kusiło, ale póki co z kasą średnio i dalej zbieram. No ale mimo to mam oko na promocje, może akurat uda się coś wyrwać. Zastanawiam się tylko, czy te superslimy są faktycznie takie fajne, jak je malują. :>

  • Skapiradlo

   Jak masz trochę smykałki do majsterkowania z elektroniką możesz jeszcze rozglądać się za używką, zwłąszcza że PS4 za rogiem – dobre rozwiązanie na przeczekanie ~ 1 roku. To już moje drugie Playstation które z bricka przywróciłem do stanu używalności. PS2 FAT dostało mi się całkowicie za darmo jako bonus przy kupnie jakiejś gry (brudne niemożebnie, po rozebraniu, przeczyszczeniu i poprawieniu styków działa bez pudła włącznie z laserem (dużo lepszy niż w PS3), PS3 slim 160 GB kupiłem zbrickowany za 100 zł + 50 zł za DS3 bo jednak chciałem mieć bezprzewodowy, a nie DS2 na kablu z przejściówką na USB. Trochę nerwów, rozebranie konsoli, przeczyszczenie lasera, naprawa uwalonego flasha i raptem 3 skaszanionych (do relokacji) sektorów na HDD po podłączeniu do PC i potraktowaniu przez noc MHDD i działa w najlepsze 🙂

  • shav

   Aż takiej smykałki, to chyba jednak nie mam. 😉

   U mnie sukcesem było kupienie za jakieś 40zł PS2 z zajechanym laserem, rozebrałem, przeczyściłem, naoliwiłem te szyny, po których laser się porusza i działa jak nówka, ba – może nawet lepiej. 😉

   Najprawdopodobniej poczekam jeszcze trochę, może uda się dorwać SuperSlima za jakieś 500-600 zł (bo ceny jednak lecą w dół i to dość ostro) i najwyżej dokupię do niego HDD, ewentualnie wsadzę mój stary dysk, bodajże 120GB – w SuperSlimach też nie ma z tym problemu i nada się jakikolwiek dysk Sata?

  • Skapiradlo

   Dużo zależy od szczęścia i egzemplarza – jak jest YLOD to nie ma za bardzo co tego ruszać, bo poprawa hot air gunem jest zazwyczaj tylko tymczasowa. Ceny PS3 SuperSlim przed 29.11.2013 lecą mocno na łeb, pewnie PS3 SS zajmie z czasem miejsce PS2 Slim, czyli budżetówki dla której jeszcze na wiosnę tego roku wychodziły nowe tytuły. Tu u Sony jest dużo lepiej niż u MS, gdzie z nowym modelem praktycznie kończy się support poprzedniego. Obowiązkowe płacenie za grę online w przypadku PS4 też nie nastraja optymistycznie jeśli ktoś nie chce PS+ dla samych gier.
   Co do dysków – powinien pasować dowolny 5400 RPM (unikaj 7200 RPM) do 500 GB, choć ludzie podobno montują 1 TB i też działa. Tu Sony nie robi problemów jak MS w X360 z dedykowanymi HDD. Normalnie w środku są 5400 RMP Hitachi. Do Susperslima będziesz musiał dokupić tylko prowadnicę na HDD. bo nie ma jej w komplecie w wersji z 12 GB flashem. Do kupienia w pudełkach w większosci sklepów (choćby w Euro) za 39 zł, na Allegro pewnie taniej. No i co nowy egzemplarz to jednak nówka – masz gwarancję, wiesz że nie jest po przejściach i że ktoś nie bawił się w nieoficjalne modowanie (czyli spokój z PS+). Dodatkowo jeśli nie potrzebujesz i opchniesz Move z zestawu i Wonderbooka też część $ powinna się zwrócić.

 • siekieer

  Można zamówić jakoś przez internet??^^ Albo orientuje się ktoś czy we Wrocławiu można PS3 dostać jeszcze?

  • jeti

   W gazetce wymienione są Bielany Wrocławskie, więc powinno być. W Auchan Direct niestety jest tylko żywność, chemia i produkty pierwszej potrzeby.