X

«

»

Promocje na gamefly – EU III Chronicles za darmo

gameflylogoEuropa Universalis III Chronicles – za darmo
King Arthur Collection – £4.2
– Magicka Collection
– £7
(steam)
Cities in Motion Collection – £12.6(steam)

Ceny z kodem zniżkowym – GFDAPR20UK

 

 

 

 

 • mammoth665

  Co się dzieje z Paradoxem że ich gry są cały czas do dostania za grosze ?
  Większość ich topowych gier (HoI 2 i 3 , Europa Universalis III z dodatkami i Rome, Victoria II , Warlock – Master Of the Arcane i Defenders of Ardania, Game Of Dwarves a może i więcej) trafia do bundli na IG. Z punktu widzenia cena-kupujący: bajka, ale sugeruje to że mogą mieć problemy finansowe. Albo koszmarnie małą sprzedaż.

 • Skapiradlo

  Zalecana duża ostrożność – jakiś czas temu zostałem uraczony kontem na Gamefly po tym jak przejęli Direct2Drive i AFAIR z czasów gdy wczytywałem się w ich regulamin, Gamefly ma coś na kształt abonamentu miesięcznego, którym może co miesiac obciążać rachunek karty. Potwierdza to konieczność podania WSZYSTKICH danych karty płatniczej albo powiązania konta PayPal z dopętą do niego kartą (specjalnie sprawdząłem na koncie PP bez karty ze stanem ~150 zł i takiego nie przyjmuje i woła o dopięcie karty. Ja bym nie ryzyukował, tym bardziej że dopiero co ten tytuł był na IndieGala za grosze z grupowych zakupów i to pod Steam.

  • mammoth665

   Hmm, ciekawe. Masz rację nie ma co ryzykować- grę można dostać na allegro za parę złotych, a jeszcze taniej da się ją złapać na steamtrades wymieniając za jakąś bundlową grę. (Za grosze można złapać całą IG Dwarves)

  • pomocnik

   Sry, ale muzę to napisać. Bzdura bzdurę bzdurą pogania. Owszem, GF ma coś „na kształt” abonamentu ale jest on dostępny tylko dla USA (ogólniej: dla tych co mogą używać strony z końcówką .com). Na brytyjskiej stronie ta usługa jest niedostępna. Owszem, mogą obciążyć twoją kartę ale tylko i wyłącznie jeśli sam się do tej usługi zapiszesz (a dla Polaków nie jest to możliwe). Rejestracja, kupowanie gier, pobieranie i używanie klienta (wymagany o ile nie jest to klucz do Steama) jest całkowicie darmowe (oczywiście, za gry płacimy). Korzystam z GF (a wcześniej D2D) od prawie samego początku i nigdy nie wzięli mi ani grosza…

  • hotszot

   Pokaż ten punkt regulaminu.

 • hotszot

  Bo dla mnie jak krowie na rowie pisze, że:

  ‚Is there a GameFly membership fee to use my Direct2Drive games?

  No, there is not. You simply need to log in to GameFly with your Direct2Drive e-mail address and reset your password. This is absolutely free, and you can do this on the GameFly website or in the GameFly Client.’

  • Skapiradlo

   To co wyżej zacytowałeś dotyczy nie pobierania przez GameFly opłat za korzystanie z gier kupionych kiedyś naDirect2Drive i przejętych wraz z userami przez GF – też mam kilka takich gier z D2D i rzeczywiście nie ma tu opłat miesięcznych. A zapis regulaminu o którym wspominałem i który budzi obawy to:

   Credit Card Billing & Subscription Fees
   Your Service will continue in effect unless and until you cancel your membership or we terminate it. By joining the Service, you agree that we are permitted to charge your Card on a monthly basis for your subscription fee (plus any applicable taxes) and any other charges you may incur in connection with your use of the Service. The subscription fee will be billed in full on the first day of your paid subscription and on each monthly anniversary thereafter, unless and until you cancel your subscription. If your billing date lands on a day not contained in a given month, you will be billed on the last day of that month. For example, if your paid subscription began on August 31st, your next billing date would be September 30th.

   AFAIK dotyczy to przede wszystkim swapów na terenie USA, ale nie jest to wprost wyłączone w stosunku do innych wersji regulaminu (znajduje się również w tym dla UK i dlatego tak mi się to nie podoba, zwłaszcza w powiązaniu z „darmową” grą dla której obowiązkowo trzeba podać wszystkie dane karty umożlwiające jej cykliczne obciążenie albo konto paypal obowiązkowo powiązane z kartą i zgodą na obciążenie cykliczne konta paypal (jest to zaznaczone na etapie logowania do PP). Nie podoba mi się to za cholerę, ale co kto zrobi – jego sprawa. W końcu nawet takie scamy jak słynny Pobieraczek też miały swoich zwolenników.

  • Skapiradlo

   Jeszcze jedno:

   We may offer free trials, trial memberships, and discount introductory offers of the Service to allow customers to become familiar with the many benefits of the subscription plans we offer. These trials and introductory offers are available to new (first-time) customers only, limited to one per household, and cannot be combined with any other offer. These limited trials and introductory offers are only valid in the 50 United States and the District of Columbia. A valid Card is required. WE AUTHORIZE THE CARD UP TO THE AMOUNT OF ONE MONTHLY FEE IN ORDER TO VERIFY THE ACCOUNT. We receive no money from this transaction, even if your bank or credit card company temporarily holds the funds in your account.

   We will begin billing your Card for a monthly subscription fee (plus any applicable taxes) on the first day following the end of your trial or introductory offer period. YOU MUST CANCEL YOUR SUBSCRIPTION PRIOR TO THE END OF YOUR TRIAL OR INTRODUCTORY OFFER PERIOD TO AVOID HAVING YOUR CARD CHARGED.

   During a free trial or trial membership period, customers will not be eligible to receive free shipping on used game purchases and will not accrue GameFly Rewards.

   GameFly Free Trials, Trial Memberships, and Discount Introductory Offers are non-transferrable and may not be resold. GameFly does not condone the re-selling of Free Trials, Trial Memberships, or Discount Introductory Offers privately or on auction/marketplace websites, and we are under no obligation to honor re-sold Free Trials, Trial Memberships, and Discount Introductory Offer memberships. GameFly also does not offer customer support around issues that may arise from transactions re-selling GameFly Free Trials, Trial Memberships, or Discount Introductory Offers.

   Zwracam uwagę, że ograniczenie do terenu USA dotyczy darmowych triali, a nie obciążeńkart, które to zapisy znajdują się w innej części regulaminu i nie są ograniczone do USA jak free trials.

  • pomocnik

   Jedno zdanie, jedno jedyne zdanie, na obalenie twojej teorii spiskowej. „BY JOINING THE SERVICE, you agree that we are permitted to charge your Card on a monthly basis for your subscription fee (plus any applicable taxes) and any other charges you may incur in connection with your use of the Service”

   Słowa kluczowe zostały „powiększone”. POPRZEZ WSTĄPIENIE DO USŁUGI oznacza tutaj nie rejestrację i korzystanie z GF ale właśnie wykupienie abonamentu. Nie wykupisz? Nie obciążą. Koniec, kropka. Identyczna sprawa jak na Spotify; jest wersja darmowa, ale żeby przejść na płatną, trzeba PODAĆ dane karty i jest z niej pobierana comiesięczna opłata. Tutaj nie ma żadnego spisku, nikt ci kasy nie ukradnie, serwis GameFly jest starszy od Steama, a jakoś temu drugiemu wszyscy ufają bezgranicznie…

  • hotszot

   Wydaje mi się to samo co pomocnikowi – poza tym, nie ma żadnej możliwości anulowania jakiejkolwiek subskrypcji, a gdyby była pobierana jakakolwiek opłata, musiałaby być i możliwość jej anulowania. Poza tym – ilość gier jest pewnie ograniczona, więc chcą osób zweryfikowanych – założenie lewego paypala to kilka chwil, a jakby ktoś nie wiedział, to potem i sprzedać ową gierę można. Kredytówka=zweryfikowany użytkownik. Co więcej – pobierając grę nawet darmowo, wiążesz się umową, która musi być gdzieś zapisana. Nawet za darmowy towar trzeba się rozliczać.

  • hotszot

   Dodając jeszcze to – ‚You can cancel your GameFly membership at any time by going to My Account and selecting Cancel My Membership link located at the bottom right of the page.

   If you choose to cancel your membership, it is effective immediately and you will not receive a refund or credit for unused service time. To check out how many days you have left in your current billing period, please view your Account Summary.

   Game rentals should be returned within a week of cancelling or you may be responsible for replacement fees. If you do choose to cancel and have placed the games back in the mail, please ensure you receive an e-mail from us confirming we’ve received them. If you do not receive the e-mail confirmations within a few days, please Contact Us.’

   W angielskiej wersji takiej opcji nie ma, także płatność nie istnieje.

  • Skapiradlo

   Wiem, że TERAZ GF nie ściąga tych opłat. Niemniej jednak zapis to umożliwiający jest w regulaminie, nie podoba mi się obowiązkowe podawanie danych karty bądź paypala z kartą i zgodą na jej obciążenie [to jest najbardziej niepokojące że nie można zwykłego paypala – inaczej można by to uznać za zabezpieczenie by nie robić dziesiątków kont z różnymi adresami email] w połączeniu z takimi zapisami regulaminu, który może być dodatkowo zmieniony w każdej chwili i łatwo to przoczyć.
   Nie podoba mi się takie podejście i już – nie zamierzem tego robić dla gierki DRM Free, którą można było za parę groszy kupić wcześniej w bundlu. Poza grami z konta z Direct2Drive kupionymi ze 4 lata temu przy takim podejściu nie chcę nic od GF. Żaden inny serwis jeśl płacę paypalem nie wymaga podpięcia karty i zgody na jej obciążenie cykliczne.

   Zwracam uwagę na GameFly Billing Agreement:
   http://i50.tinypic.com/2ryn7k3.jpg

   Na konie PP są środki więc to ich brak jest wymogiem dopięcia karty – nie wchodzę w takie umowy i tyle. Wy róbcie jak chcecie.

 • hotszot

  Z tym, że ‚ YOU MUST CANCEL YOUR SUBSCRIPTION PRIOR TO THE END OF YOUR TRIAL OR INTRODUCTORY OFFER PERIOD TO AVOID HAVING YOUR CARD CHARGED.’ jak można anulować coś, czego się nie akceptowało? Tam nawet nie ma takiej możliwości.

 • eumax

  gra za darmo, stary sprawdzony serwis, mam podpieta karte i zakupione 4 gry w tym 2 za £, a majac konto ponad 1 rok nic zlego sie nie stalo. przestancie panikowac. gra jest za free – warto dodac do swojego konta 🙂