X

«

»

Promocje dnia w GAME Digital – gry Bethesdy

Kalendarz adwentowy w GAME Digital – dzień 23

Dishonored – £3.75 – Steam
Fallout 3 Game of the Year Edition – £3.30 – Steam
RAGE: The Scorchers – £1.75 – Steam
Doom 3 – BFG Edition – £5 – Steam
Fallout 3 – £2.50 – Steam

 • TOMU

  Ale dziadowski sklep. Nie można zapłacić środkami z konta paypal, tylko trzeba mieć podpiętą kartę.

  • w teorii mają niby logo paypal ;/ jak myślicie dishonored będzie miało PL?

   • Imię

    Dishonored nie bedzie mialo pl

   • Nie ma PL w Dishonored, własnie kupiłem. Można pewnie wgrać jakieś spolszczenie ;]

    • gc

     „Pewnie można” wgrać „spolszczenie” (czyt: wyciętą z polskiego
     wydania oficjalną polonizację). „Pewnie można” też wgrać DLC od „wujka torrenta”, bo kupić na steamie do tej wersji nie będzie można, zarejestrować z kluczy kupionych na zachodzie też nie (blokada regionalna), z polskich – również (bo podobnie jak te do kupienia na steamie wymagają gry w wersji RHCP). Pozostaje pytanie, po co płacić £3.75 żeby pograć w pirata?

    • Ja spolszczeń nie używam, z resztą nie kupiłem i raczej nie kupię ani jednego DLC więc daruj sobie te wywody 🙂

    • gc

     Nie bierz tego do siebie, to uwagi ogólne do tych, którzy uważają, że nawet jeśli nie ma PL, to co z tego, można sobie pobrać „spolsczenie” (swoją drogą, co za okropne słowo). Czy pisząc „można pewnie w grać jakieś spolszczenie” miałeś na myśli „wolno” czy „da się” sam zdecyduj,

   • TOMU

    Mają i nawet można się zalogować na swoje konto, ale płatność możliwa jest tylko kartą podpiętą pod konto paypal. Pierwszy raz spotkałem się ze sklepem, który obsługuje płatności paypal, a akceptuję tylko płatność kartą.

    • Coś ściemniasz…

     „We accept payment from VISA, MasterCard credit cards as well as Maestro,
     Solo and Delta debit cards. We also accept payment via PayPal.”

     Trzeba pamiętać o tym, że często zagraniczne sklepy internetowe, przed przed potwierdzeniem właściwej transakcji, weryfikują nasze konto pobierając jakąś symboliczną kwotę z konta która to, po pomyślnej autoryzacji, jest nam zwracana. Często ludzie zapominają o tym aby zasilić konto ciut wyższą kwotą zanim za coś zapłacą. Czasem jest też tak, że skończy się nam ważność karty, bank wyda nową a my zapomnimy zaktualizować dane nowej karty w profilu PayPal. Coś musiałeś „namotać” z tym PP…

    • TOMU

     Może nie napisałem tego wprost, ale powinno to wynikać z mojej wcześniejszej wypowiedzi – nie mam karty kredytowej/debetowej podpiętej pod paypal, korzystam tylko z przelewów błyskawicznych pochodzących z mojego konta bankowego, żeby zasilić swoje konto paypal. Sklep ma w logo paypal, więc założyłem, że można płacić tak, jak na Steam, Origin, Uplay i wielu innych, środkami zgromadzonymi na koncie paypal, jednakże po zalogowaniu się do paypal, w trakcie transakcji widnieje informacja, że aby dokonać zakupu potrzebujesz karty oraz okno dodawania nowej karty.