X

«

»

Promocja dnia na Gamersgate: Front Mission Evolved

Dzisiejsza promocja dnia na GamersGate to:

Front Mission Evolved za 5,99 Euro (24,78 zł)  [STEAM]

Taniej dostępny w najnowszym numerze CD-Action (02/2013).

 • FPSPROJEKT

  obecny CDAction 16zł

 • enteriusz

  To już lepiej przejść się po CD-Action – na płycie nadrukowany jest kod steam.

 • PlainLazy

  Doskonale zdaję sobie z tego sprawę 🙂 oferty tego typu wrzucane są na prośbę kilku z naszych czytelników, którym w zasadzie przyznaliśmy słuszność – o cyklicznych promocjach, takich jak daily deal na GG czy Steamie będziemy informować zawsze i o ile istnieje opcja, by kupić dany tytuł taniej, to z pewnością znajdzie się odpowiedni odnośnik gdzieś we wpisie (być może źle zrobiłem umieszczając info o CDA w rozwinięciu dopiero, poprawione).
  Po co? Tak byście nie musieli samodzielnie biegać po wspomnianych witrynach i na własną rękę dowiadywać się czy deal z poniedziałku, czy też wtorku może was zainteresować. Mamy zamiar udostępnić wam wszystko, na tyle, na ile to możliwe, w jednym miejscu zawsze pamiętając o uwzględnieniu możliwie najlepszej w danym momencie oferty. W Waszych rękach, koniec końców, pozostanie decyzja czy konkretny tytuł was interesuje i czy zechcecie zakupić bezzwłocznie, czy być może jeszcze poczekać na inną okazję 🙂

 • szpynda

  Nie wszyscy mają dostęp do CDA i chętnie skorzystam z tej promki.

  • aoetje

   Skoro mieszkasz w takim miejscu że CDA tam nie dociera to i tak polecam allegro, są tam właśnie klucze z CDA wystawione o połowę taniej niż na GG.