X

«

»

Premiera DriveClub została przesunięta na 2014 rok

Oczywiście przekłada się to na subskrybentów Playtation Plus, którym oprócz Resogun obiecano DriveClub PS+ Edition w Instant Game Collection w dzień premiery PS4 (29 listopada). W ramach zadośćuczynienia dostaną oni ciekawie zapowiadającą się grę Contrast. Warto zauważyć, że zadebiutuje ona także na PS3 i PS Vita, więc jeśli będzie ona dostępna w systemie Cross-Buy, rykoszetem skorzystają z tego posiadacze dwóch starszych konsolek Sony. Oprócz tego 28 i 29 grudnia zorganizowany zostanie darmowy weekend z trybem multiplayer w Killzone: Shadow Fall. Mimo zmiany daty premiery Sony obiecuje, że DriveClub PS+ Edition trafi do Instant Game Collection.

Źródło: PS Blog

 • Misiekh

  W ostatnich dniach startowy line-up PS4 stał się z „wystarczającego”, zwyczajnie słaby…. Najpierw za sprawą watch dogs, a teraz tego przypadku…

 • liczykrupa

  Najpierw Watch Dogs, teraz DriveClub… Naprawdę, bardzo chcę kupić PS4 w dzień premiery, ale im bliżej tej daty, tym wszystkie mocne argumenty ulatują w nieznane (zostaje jedynie Killzone: Shadow Fall, który objawieniem nie będzie :/). Końcówka roku pod względem gier (nie licząc Xboxa One, który i tak u nas nie zadebiutuje :/) najgorsza od dawien dawna.

 • foxe

  lipnie bardzo jedynie licze na CB Contrast to pogram jeszcze na ps3 i vicie bo na ps4 trzeba bedzie cos kupic na start

 • przeciętny

  I po co tu kupować konsolę, skoro zwyczajnie nie będzie w co grać(oczywiście na starcie) – Killzone i Knack mnie nie interesują, a w resztę gier pogram na PC.