X

«

»

Oferta dnia w Gamersgate – Alpha Protocol

gamersgate2

Alpha Protocol – 2.49£(ok. 12.50 zł)

Trwa również obniżka na serię Victoria

 

 

 

 • Kris Carter

  Kiedy ta gra była w jakimś bundle za 1$ + były inne gry.

  Więc obecna oferta jest zła. Zwłaszcza że gra także nie należny do najlepszych.

  • mru

   Serio, była w bundlu?
   Może ci się pomyliło z Alanem Wakem, no chyba że była co najmniej z rok temu, bo inaczej raczej bym ja miał 🙂

  • tigritron

   Zależy kto czego szuka, ta gra należy do najlepszych jeśli chodzi o system rpg i fabułę. Kolejna osoba, która nie docenia tego tytułu ze względu na technikalia.

  • RoyKeane

   Gra nigdy nie była w bundlu.

  • oLiardi

   Może chodziło Krisowi o Alpha Pride? Taki dosyć średniawy fps, który był w jakimś bundlu.

 • oLiardi

  Nie słuchajcie Krisa, nie zna się;) Gra bardzo dobra, a co do że było w bundlu: to mi kup teraz tego bundla

  • Słusznie, nie rozumiem tego hejterstwa. Gra niezła, może nie pierwsza liga, ale ma swoje zalety i niepowtarzalny urok, a co do bundla za $1, to był chyba tak dawno, że nie mogę go namierzyć. sam kupiłem w paczce z innymi grami, ale nie był to bundel za $1 tylko chyba $10 czy 11.

 • StayUpForever

  Świetna gra. To ze była kiedyś w jakimś bundlu z innymi grami, co z tego. Nigdy już nie należy jej kupować poza bundlem?
  Wystarczy przymknąć oko na warstwę techniczną i gra się świetnie. Trzeba myśleć (szczególnie na początku) jak rozwijać postać, żeby jakiś boss albo grupa przeciwników nie okazała się zbyt dużym wyzwaniem. Ja przy pierwszym podejściu narobiłem sobie problemu właśnie na własne życzenie w misji w ambasadzie kiedy zainwestowałem w nieodpowiedni sprzęt i umiejętności. Ogólnie to bardzo dobre połączenie strzelanki z erpegiem.

 • strazaq

  Za 10zł można kupić ten tytuł w Wirtusie w pudełku. Co prawda dochodzi wysyłka, ale jeśli się bierze z innymi grami, to się opłaca. Ja wziąłem razem z antologią Penumbry, też za 10zł i w sumie zapłaciłem lekko ponad 30zł z wysyłką za tak naprawdę 4 gry, bo Penumbra składa się z 3 tytułów. Żal tylko, że nie dodają się do Steam.

 • ragbrok

  Też szczerze ten tytuł polecam. Mnóstwo wyborów, ciekawa fabuła, animacja twarzy nawet daje rade, ale ogólnie chodzenia/biegania trochę kuleje. Co prawda, żeby docenić mnogość wyborów nie wystarczy przejść gry raz. Za kolejnym podejściem – przy odmiennym graniu rzecz jasna – mogą nie pojawić się wcale postacie, które wydawałyby się kluczowe dla fabuły. Fabularnie coś niesamowitego po prostu.

  Brać, grać i nie gadać.