X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Papers, Please

steamlogo

Papers, Please – 5.39€

Weekend z Capcom – oferta dnia:

Dead Rising 2 – 4,74€
Dead Rising 2: Off the Record – 6,99€
Dead Rising 2 Complete Pack – 9,24€

 

 

 

 • GLORY TO ARSTOTZKA!

 • simohayha

  Gra warta wszystkich pieniędzy! Jak bym jej nie zakupił wcześniej…. to pewnie bym ją dziś kupił :)))

 • wacek_1984

  Chyba tylko mi się nie podobała 😀

  • ZaczarowanyFlamaster

   Nie tylko Tobie. Kupiłem za pełną cenę, żeby przekonać się, że tutaj tylko i wyłącznie podstemplowuje się dokumenty. Przez pierwsze półgodziny miałem zabawę, przez kolejne pół czekałem co będzie dalej, potem było już tylko cierpienie. Aż w końcu to usunąłem i nie chcę widzieć więcej na swoim dysku. Rozczarowała mnie ta gra straszliwie. To akurat tytuł z grupy „poczekajcie do bundla”. Powinni to pokazywać w galerii sztuki, ale nie nazywać pełnoprawną grą komputerową…

 • @simohayha:
  Może i tak, ale to tylko 40% off, a kupowanie teraz indyków na Steamie to mocno ryzykowna sprawa, gdy niewiele później widzi się je za grosze w bundlu. No chyba że ktoś jest na 100% pewny, że chce zagrać już teraz i nie chce czekać. To tylko -40%, bo gra świeża, a nawet świetne World of Goo z -90% darowałem sobie – wolę mieć wersję z bundla jako Steam + DRM Free Windows/Linux/Mac niż za tego dolara wersję albo tylko Steam albo tylko DRM Free z HumbleStore.

 • morganpl

  Jeszcze nie fanom „Papers, Please” polecam długaśną, bardzo fajną darmową betę. W sumie beta mogła by być finalną grą(jest tak dobra).

 • MDA

  Niestety to gra tylko do bundla. Najgorsze są bugi, których jest setki od braku ustawień grafiki do zacinających się skryptów z obsługą petentów. Generalnie mało zrozumiały proces zarobkowania i brak elementów korupcyjnych jakie zwykle maja miejsce w panstwach totalitarnych tego typu. W zasadzie pomysł fajny, wykonanie niestety nie za dobre. Tylko do bundla lub za dolara. Na więcej autorzy nie zasługują, skoro do bundla trafiły takie indyki jak FEZ czy Super Meat Boy a to zupełnie inna klasa wykonania gier.