X

«

»

Oferta dnia na Steamie – The King of Fighters XIII Steam Edition

steamlogo

The King of Fighters XIII Steam Edition – 13.99€ – Steam

Trwa również przecena na Torchlight 2 oraz darmowy weekend z Magicką.

 

 • Nosiłem się z zamiarem zakupu tej gry już od dawna, ale źle bym się czuł kupując ją za 27,99€ ;-). Czekałem na tę promocję! 😀

 • yubat

  50%off to jednak i tak za dużo jak dla mnie za tą grę… nawet jeżeli wymienić się z ruskimi. już bardziej opłaca się skullgirl z voucherem z greengaming.. bądź poczekać na lepszą promocje grając w kof na emulatory praktycznie to to samo, tylko zmienili grafikę (ale czy aby na lepszą?) postacie i mechanika jest ta sama, z tego co widzę na pc dodali mr karate z snk vs capcom np i kilka bajerów, brakuje dużo kluczowych postaci jak tizoc , eiji, angel.. etc jakby dali wszystkie postaci z poprzednich części to byłoby coś bo jaki sens jest wydawać tak limitowany roster. dla mnie osobiście mordoklepki snk były zawsze zbyt sztywne no może poza samurai shodown (o jak to by wyszło na pc to bym brał w ciemno).

  • Mnie ta gierka przypadła do gustu – póki co rozegrałem kilka meczy z żoną i jedną potyczkę on-line ;-). Starcia są dynamiczne, choć zgadzam się z tym, że niektóre pozycje snk miały toporną mechanikę. Trudno powiedzieć, czy cena jest przystępna, ja miałem ciśnienie na tę grę, a wydaje mi się że na zimowej raczej nie ma co liczyć na 75% (będzie pewnie znów 50%, ewentualnie 66%).

 • yubat

  swoja droga kiedys mozna bylo kupic „oficjalnie, tak bo było to wydane przez snk” gry kof metal slug itp z taiwanu na pc, jak to mozliwe skoro nigdy nie wyszedl port pc? gry byly na oryginalnych nosnikach cd i pudelkach tylko że na cd był emulator+rom lol zapisany w pliku exe.

 • EdmundBA

  Nie chce wyjść na malkontenta ale…
  Magickę ma chyba każdy, więc darmo więc darmowy weekend mnie dziwi.
  Za to z chęcią sprawdziłbym jak się miewa Torchlight 2 bo ostatnio mnie wzięło na h’n’s po dłuuugiej przerwie a pamiętam, że demo TL2 odrzuciło mnie z siłą armaty. Więc tak w ramach porównania…
  Albo darmowy weekend z Van Helsing, też byłby dobry.