X

«

»

Obniżka na klasyki Blizzarda w SklePE

– Diablo 2 II PL + dodatek Pan Zniszczenia (PC) – 29.9zł
– WarCraft 3 III Reigns of Chaos PL + dodatek The Frozen Throne (PC) – 29.9zł
– StarCraft + dodatek StarCraft Brood War (PC) – 9.9zł
– World of Warcraft Cataclysm + podkładka pod mysz (PC) – 24.9zł

Więcej promocji na gry Blizzarda tutaj

Warto też zwrócić uwagę na Crysis 3 PL Hunter Edition + DLC (PC) za 54.9zł. Ta edycja jest już niedostępna w większości sklepów.

W promocji także The Sims 3 z dodatkami.

Koszt wysyłki już od 6,99 zł.

 • FotelSkrzypi

  Jak się dobrze domyślam, to W3 i dodatek też są z tej złotej edycji, jak Diablo? Kurka, jakie to irytujące kiedy zdjęcie pokazuje jedno a opis mówi drugie… :<

  • Zdjęcia akurat pokazują odpowiednią edycję. Jest to taka niby „premierówka” z dodatkiem na osobnej płytce. Na okładce jest takie małe kółko wskazujące, że wydanie zawiera dodatek.

 • Tomek – sklePE.pl

  @FotelSkrzypi:

  Czy mógłbyś przybliżyć co jest nie tak z opisami wymienionych przez Ciebie gier? Bo chciałbym poprawić, ale okładki się zgadzają, a i opisy nie sugerują niczego sprzecznego.

 • FotelSkrzypi

  W opisie Diablo 2 jest coś takiego: „Diablo II Złota Edycja to podstawowa wersja gry i dodatek Lord of Destruction w jednym pudełku!”, więc przyszło mi na myśl, że są to te reedycje, jak pomarańczowe/platynowe i inne serie, tylko starsze, i właśnie nazywała się Złotą Edycją. Jeśli jednak jest tak jak napisał @remike, to przepraszam za zamieszanie.

  • Skapiradlo

   Wszystko jest OK – w lewym górnym rogu masz informacje o dodatku. Mam Złotą Edycję Diablo II z Platynowej Kolekcji (nr 010) CDProjektu i tam jest dokładnie taka sama okładka też z brązowym, żąbkowanym kołem z info o dodatku w lewym górnym rogu, tylko jeszcze z dodatkowymi srebrnymi paskami u góry i dołu Platynowej Kolekcji. Ta w SklepPE jest nawet ładniejsza, bo bardziej przypomina premierówkę, a nie reedycję z serii.

  • Tomek – sklePE.pl

   @FotelSkrzypi:

   poprawione prezes:)

  • FotelSkrzypi

   @Tomek
   Dziękuję 🙂

 • Mix

  Blizzard moze sie pocałowac w tyłek ze swoimi cenami. jest masa innych gier 🙂 do tego humble