X

«

»

Nowe okazje w GalaStore

Necrovision – $3.24 ($1.99 przy użyciu GP)
NecrovisioN: Lost Company – $4.99
($2.99 przy użyciu GP)
Star Wolves – $3.24
($2.24 przy użyciu GP)
Star Wolves 2 – $4.99
($2.99 przy użyciu GP)
Star Wolves 3: Civil War – $4.99
($2.99 przy użyciu GP)
Real Warfare 1242 – $4.99 ($2.99 przy użyciu GP)
Real Warfare 2: Northern Crusades – $8.74
($6.24 przy użyciu GP)
Death to Spies: Gold – $6.24
($4.99 przy użyciu GP)

Wszystkie gry w postaci kluczy Steam.

 

  • petras_36

    Wydaje mi się, że wszystko było już dużo taniej w bundlach.

  • Skapiradlo

    Owszem. Zazwyczaj powtórki z bundli w GalaStore bywały po 99 centów (parę razy tak kupowałem zanim nie zacząłem zapisywać się na grupowe HH) gdy z całego bundla pasował mi tylko 1 tytuł.
    Jak patrzę na te numery Włochów i ostatni ich Summertide Bundle cały ten interes Indiegali/Galastore z ręcznym majstrowaniem przy BTA i usuwaniem niewygodnych wpisów z ich facebooka (wpisy że nadzwyczaj słabe te ujawnione w drugim tygodniu bonusy znikały momentalnie) coraz mniej mi się IG podoba. Aż szkoda potrójnej pracy osób które podjęły się grupowych zapisów, bo sprzwdzić ponad setkę wpłat x3 to nie to samo co 4-8 wpłat. A i dla nas płacenie 3 razy z IG fajne nie było – już nawet nie chodzi o kwotę bo teraz można w części odkuć się na kartach z tych japońskich scrollerów, ale o samą niepewność gdy Włosi ręcznie ustawiają nienormalnie wysokie BTA przy Indiegali najsłabszej z ostatnich.
    Nie ma nawet porównania z HumbleBundle z czytelnymi zasadami i bez kombinacji czy trochę szczeniackiego pogryzania konkurencji (Włosi ostatnio uparcie robią obniżki o cent mniej za dany tytuł w stosunku do Humble Weekly). Biorąc pod uwagę że w założeniach to miało iść na działalność charytatwną pozostaje lekki niesmak – Włosi przeginają na max, ale i Huble chyba lekko przestrzeliło z tym swoim 15% od Origin Bundle przy tylu milionach dolarów zapłaconych i gdy nie hostują pobierania plików (zresztą płacąc zazwyczaj minimalną/do kluczy albo do BTA i tak zazwyczaj pobieram przez dostarczony w linkach bittorent), bo poza małymi soundtrackami cała reszta to klucze (przy założeniu że pewnie co najmniej 90% ludzi nie zmienia ustawień domyślnych). I to w sytuacji gdy EA zrezygnowało z całego zysku, a i tak ludzie na EA pomstowali nieprzyzwoicie jak po 7 dniach nie było bonusów jak większość się spodziewała, a potem że nie wystarczająco „tłuste”.