X

«

»

Mikograjki w Box Off Store – dzień 3

boxoffstore

Call of Juarez – 5.96 zł
Call of Juarez: Więzy Krwi – 5.96 zł
Call of Juarez Wild West Pack – 7.96 zł
Call of Juarez: The Cartel – 8.97 zł
– Steam
Call of Juarez: Gunslinger – 17.97 zł
– Steam
Chrome – 4.47 zł
Chrome Specforce – 4.47 zł
Dead Island – 9.90 zł
– Steam
Dead Island – Game of the Year Edition – 14.90 zł
– Steam
Dead Island Riptide – 39,90 zł
– Steam
Far Cry 3 – 49.90 zł
– Uplay
Far Cry 3: Blood Dragon – 29.90 zł
– Uplay
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 – 8.97 zł
– Tages
Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 – 8.97 zł
– Tages
Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier – 21.96 zł
– Uplay

 • kredens

  Zdaję sobie sprawę, że zakupiony CoJ: The Cartel to strata rzędu aż 8.97 zł, jednakże nie mogłem się powstrzymać przed dopełnieniem kolekcji i chęcią zobaczenia tego „dzieła” w co-opie, co równoznaczne jest, że strata podwójna, gdyż namówiłem przyjaciela do kupna, pomimo wskazywania mu, że jest to nabycie jednej wielkiej wady:). Ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia z The Cartel?:P

 • tigritron

  Mi się ta gra podobała. Najważniejsze co w strzelankach, czyli strzelanie , było w miarę poprawne. Mówię o singlu, w coopa nie grałem. Według mnie ta gra zasługuje na 6/10. Ludzie jadą głównie po niej dlatego, że to nie jest call of juarez,. Ja takiego nastawienia nie miałem i grało się w miarę przyjemnie. Jak ludzie twierdzą, że ta gra jest tandetna, to niech sobie zagrają w wilczy szaniec lub uprising 44, to jest tandeta.

  • kredens

   Dzięki za opinię. Tak właśnie sądziłem, że ludzie mieli oczekiwania co do kolejnego westernu, a tu coś odmiennego i mogło to rzutować na odbiór. Plus słyszałem o wielu wadach technicznych w grze, które mam nadzieję, że jakieś aktualizacje zniwelowały. Faktycznie przytoczyłeś klasyki tandety:)

  • mikul1991

   Ja kupiłem w dniu premiery za premierową cenę i swoim czasie gra była tak niedopracowana, tak tragiczna, że można ją porównać do największych crapów. Za 8 zł można łyknąć bez popity:)

 • Jagusone

  Ja poczekam na Call of Juarez Antology albo Collection o ile coś takiego zostanie wydane.