X

«

»

Lost Planet 3 – Przegląd ofert przedpremierowych

Po eksperymentalnej dwójce śnieg, lód i rozgrywka nastawiona głównie na tryb dla jednego gracza powracają do Lost Planet. Trzecia część serii pojawi się w sklepach już za tydzień (30 sierpnia), więc zapraszamy do naszego przeglądu najtańszych ofert przedpremierowych.

 

 

 

 

 

PC

W dystrybucji cyfrowej znaleźliśmy tylko jedną, w miarę rozsądną ofertę. GreenManGaming sprzedaje Lost Planet 3 za 37.5$ (ok. 119 zł). Pamiętajcie o wpisaniu kodu zniżkowego GMG25-OGRUH-7SM8H w koszyku, bo bez niego gra kosztowałaby aż 50$.

Jeśli zamierzaliście kupić wersję pudełkową w Polsce, to czeka was niemiła niespodzianka, bo jej data premiery została przełożona na 27 września. Na szczęście zawsze pozostają nam jeszcze brytyjskie sklepy. Większość z nich oferuje nową grę Capcomu za £24.99 (ok. 124 zł), ale tylko Amazon zapewni wam darmową przesyłkę.

Konsole

Dzięki dzisiejszym obniżkom brytyjski Amazon ponownie deklasuje całą konkurencję. Lost Planet 3 w wersji na PS3 lub X360 możecie kupić tam za jedyne £30.99 (ok. 153 zł), a wysyłka jest darmowa. W Polsce niestety jest o ok. 50 zł drożej. Najbardziej korzystna opcja, czyli zamówienie gry w wersji na PS3 lub X360 w euro.com.pl to wydatek w wysokości 199 zł. Na szczęście w tym wypadku odbiór i wysyłka są darmowe.