X

«

»

Kup grę za 0,99$ i dostań 5$ zniżki na Amazonie! Nowe promocje!
Nie dotyczy

Kup grę za 0,99$ i dostań 5$ zniżki na Amazonie! Nowe promocje!

Na Amazon.com kupić dziś można grę Nexuiz za 0,99$ (3,07zł). Oprócz taniej gry na steam otrzymamy łatwy kupon na 5$ do uzycia w styczniu! Oprócz tego:  

Dark Souls: Prepare To Die Edition za 14,99$ (46.45zł) – STEAM
Grand Theft Auto IV: Complete za $7,49 (23,21zł) – GFWL/RSC
LA Noire za 4,99$ lub Complete Edition za 7.49$ – STEAM
The Storming, Burning, Reflecting, Flaming, Sabotaging Pack (5 gier EA) za 13,49$ (41,80zł) – ORIGIN
– Kingdoms of Amalur Complete Bundle za 11,99$ – ORIGIN


Kupując dowolny tytuł otrzymasz kod zniżkowy w wysokości 5$ do wykorzystania na gry >>z tej listy<< w czasie styczniowej wyprzedaży

Nadal dostępne są jeszcze paczki:

– Crysis Maximum Maximum Pack (wszystkie części) za 14,99$ – ORIGIN
2K Mega Pack (9 gier na steam od 2K) za 29,99$  (steam)

Desert to Sea Bundle (Bioshock 1 i 2 + Spec Ops: The Line) za 9,99$ (steam)
2K Shooter Pack (Bioshock 1 i 2, Borderlands GOTY oraz DNF) za 9,99$ (steam)
– The WTF Pack (Duke Nukem Forever, Darkness II, Borderlands GOTY – 9.99$ (steam)
– 
Bioshock Dual Pack (Bioshock 1 i 2) – 4.99$ (Steam)
– 2K Strategy Super Pack (Civilization V GOTY, Civilization V Gods and Kings, Civilization IV Complete Edition, Stronghold Collection) – 19.99$ (Steam) 
– Oh So Fine Bundle (Costume Quest, Psychonauts, Stacking) – 7.49$ (Steam)

 
 

 • kamil_999666

  Mam pytanie do kogoś kto zakupił Kingdoms of Amalur na Steama, czy gra oprócz wyżej wymienionego (osiągnięcia) łączy się z Originem ?

 • dzb

  Jesteście pewni, że – Grand Theft Auto IV: Complete podpina się pod Steam?
  Wczoraj pisałem do Amazona i otrzymałem informację, że nie są to Steamowe wersje, co widać też jak klikniemy na poszczególne gry w bundle.

  • KamilAdam

   Rzeczywiście chyba się nie dodaje z tym, że nie ja dodawałem newsa a autora nie ma online, na razie zmieniłem na co przeczytałem, jak będzie @remike to się z nim skontaktuje

 • LeXXus_44
  • KamilAdam

   Nie kupuj tego! Gra ma region locka i nie aktywuje się na steam!

  • Skapiradlo

   Dodatkowo na GMG było niedawno taniej: z 19,99 za DI GOTY 66% off standardowe i z tego jeszcze 25% z vouchera. Wychodziło taniej niż na amerykańskim amazonie i wersja DI GOTY z GMG na pewno nie ma blokad regionalnych na PL (tam właśnie ją kupiłem).
   GMG teraz szaleje z promocjami, więc nie zdziwiłbym się gdyby w ciągu paru najbliższych dni po raz kolejny była promocja na DI GOTY w wersji na EU – w końcu to była już kolejna ich promocja na DI GOTY, każda kolejna jest lepsza, a teraz promocje dzienne na GMG powtarzają się – wczoraj oba Batmany które były na początku grudnia w dziennych, dziś RO2, więc pewnie lada chwila przyjdzie kolej na DI GOTY, tym bardziej że mocno promują preordery DI Riptide.

 • KamilAdam

  Jeśli ktoś chce kupić LA Noire niech bierze na steam przy -75% Complete będzie kosztować 10€ czyli 2 razy drożej, Dark Souls może (ale nie musi, bo może nie być przeceny -75% a przy każdej innej będzie już drożej niż na amazonie!) być taniej bo przy -75% wyjdzie 10€ czyli około 40 zł.

 • Jhusdhui

  Chciałem wziąść pakiet gier EA i wyświetliło mi, że to oferta tylko dla USA :]

  • KamilAdam

   Teoretycznie tak ale wystarczy użyć amerykańskiego adresu i da się kupić.

   • Jhusdhui

    I później aktywują się na Origin/Steam bez żadnego problemu (blokady regionalnej)? Czy bywa z tym różnie?

    • KamilAdam

     Zdecydowana większość tak, są niechlubne wyjątki jak np. Dead Island GOTY ale to zdecydowana mniejszość gier.

    • Jhusdhui

     OK, dzięki za odpowiedź 🙂

 • Skapiradlo

  Kilka pytań, zwłaszcza do soób które już kupiły:

  1. Czy Nexuiz jest na pewno na Steam, bo opis powoduje wątpliwości:
  „Note: After purchase, this item is stored and can be downloaded again from Your Games Library.”

  2. Jeśli tak, to czy bez problemu można go kupić i podpiąć pod PL konto Steam bez ryzyka blokady konta Steam (mam konto na angielskim Amazonie z PL adresem i podpiętą tam kartą, ale tym samym loginem mogę logować się na amerykańskim Amazon.com?

  3. Jak to jest z tymi kuponami Amazon. Poza dystrybucją elektroniczną kupuję na Amazon.co.uk a nie Amazon.com – czy te 5$ jest do wydania na dowolnym Amazonie (po przeliczeniu waluty) czy tylko na Amerykańskim?

  • Skapiradlo

   OK już częściowo sam sobie odpowiedziałem: 5$ ograniczone do „US customers” (czyli co najmniej amerykański adres + paypal), a kwota może być wydana w styczniu tylko na jedną z gier z katalogu Amazon Editor’s Choice 2012:
   (The promotion applies only the digital download version of the Editor’s Choice video game downloads of 2012 found on this page http://www.amazon.com/gp/feature.html/?docId=1000728511, available for digital distribution on Amazon.com)

   Pozostaje zatem tylko pytanie czy Nexuiz to jest na pewno wersja steam (opisana jest jako digital download a nie game code jak w przypadku typowych steamowych) oraz czy nie ma blokady regionalnej dla kont Steam z PL.

 • Nexuiz jest steamowe, sam je dodałem do biblioteki, a poza tym pisze jak wół „Requires Steam account for game installation and activation.”

  Kodu też będziesz mógł spokojnie uzyć. Wszsytkie transakcje są tylko dla US customers ogólnie biorąc. To że Amazon przymyka oko na masę zagranicznych klientów to osobna sprawa. Być może prawo/wydawcy zabrania im sprzedawania gier w tych cenach dla reszty świata, ale w ich interesie jest, aby ci klienci kupowali towar. 😉