X

«

»

Kingdom Hearts 1.5 HD Remix – Przegląd ofert przedpremierowych

Na zapowiedzianą niedawno trójkę pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, więc warto w tym czasie odświeżyć sobie początki serii, a najlepszym sposobem na to będzie rychłe pojawienie się w sklepach Kingdom Hearts 1.5 HD Remix w wersji na PS3. Premiera remastera tego klasyka odbędzie się już za tydzień (12 września), więc warto sprawdzić gdzie zainteresowani zapłacą najmniej.

 

 

 


Edycja standardowa

Najtańsze oferty przygotowały tym razem Zavvi i TheHut. W obu przypadkach gra kosztuje £21.98 (ok. 113 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa. Jeśli nie chcecie ryzykować kilkoma tygodniami czekania, to o £2 (ok. 11 zł) drożej jest w Amazonie. Jeśli wolicie zakupy w Polsce, to najtańszą opcja będzie Player Games. Remaster Kingdom Hearts kosztuje tam 129 zł, ale trzeba doliczyć do tego jeszcze kolejną dychę za dostawę.

Edycja limitowana

Oprócz zwykłego wydania dostępne będzie też nieco droższe, limitowane, które wyróżnia się bardzo ładnie wydanym artbookiem. W Wielkiej Brytanii wszędzie kosztuje ono £28 (ok. 143 zł), więc najrozsądniejszym wyborem będzie Amazon z jego dość szybką i darmową wysyłką. W Polsce najtańszy jest Empik.com. Za grę zapłacicie tam 169.99 zł i odbierzecie ją za darmo w salonach sieci. Wysyłka to już dodatkowy wydatek w wysokości niespełna 5 zł.