X

«

»

Killer Is Dead – Przegląd ofert przedpremierowych

Już za niespełna tydzień (30 sierpnia) przekonamy się o tym, w jakiej formie jest popularny Suda 51 i jego studio – Grasshopper Manufacture. Killer Is Dead tego szalonego twórcy niestety został całkowicie zignorowany przez polskich dystrybutorów, mimo że europejski wydawca gry (firma Deep Silver) ma swojego partnera w Polsce. Na szczęście zawsze pozostaje wam możliwość zamówienia gry z Wielkiej Brytanii, a ceny prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Zapraszamy was do sprawdzenia, gdzie jest najtaniej.

 

 

 

Limited Edition (podstawowe wydanie)

Nikogo pewnie nie zdziwię tym, że najtańsze będzie kupno gry w brytyjskich sklepach wysyłkowych. W przypadku wersji na PS3 najsensowniejszą opcją będzie zamówienie jej z Amazona za £34.99 (ok. 173 zł). Jeśli posiadacie X360, to polecamy wam zakupy w tym samym sklepie, choć cena jest trochę wyższa – £37.99 (188 zł). Dla cierpliwych zawsze zostaje Zavvi, gdzie Killer Is Dead na konsolę Microsoftu kosztuje £36.84 (ok. 182 zł). W obu wymienionych powyżej sklepach wysyłka jest darmowa.

Fan Edition

Choć edycja kolekcjonerska Killer Is Dead nie jest nadzwyczajnie bogata, to bardzo mała różnica w cenie względem zwykłych wydań sprawia, że jest bardzo kusząca. Amazon oferuje grę w wersjach na PS3 i X360 tylko po £39.99 (ok. 197 zł). To mniejszy wydatek, niż w przypadku zakupu podstawowego wydania w Polsce! Wysyłka oczywiście jak zwykle jest darmowa.