X

«

»

The House of the Dead: Overkill – The Lost Reels za darmo!

The House of the Dead: Overkill – The Lost Reels

Nie wiemy jak długo potrwa promocja, więc polecamy się pośpieszyć.

 • MDA

  Czy na prawdę odsetek użytkowników Ajfonów w Polsce jest tak duży by pisać o tym newsy?

  • powiem tak… na pewno użytkowników Ajfonów (nie doliczając nawet Ajpadów) jest dużo więcej niż kupujących CD Action … może zatem zaprzestać dawać newsy o nowych numerach tegoż czasopisma?

   w ogóle nie wiem po co taki komentarz.. nie jesteś zainteresowany to pomiń

   btw. nie jestem żadnym fanbojem Apple, ale też realnie patrzę na pozycję jaką osiągnął … iPhone nigdy nie miałem i raczej mieć nie zamierzam, ale zakupiłem iPada mini, bo moim zdaniem to jedyne dobrze wycenione względem rynku w chwili premiery urządzenie od Jabłuszka… i tak – po roku użytkowania jestem bardzo zadowolony, że go kupiłem

  • Kwestionujesz sens publikacji wpisów z promocjami na gry na iOS czy gry mobilne w ogóle? Jeśli to pierwsze, to wiedz, że w akurat w tym segmencie rynku rządzi Apple, bo tylko na urządzeniach tej firmy pojawiają się prawie wszystkie liczące produkcje mobilne i w z związku z tym samych promocji jest tam najwięcej. Poza tym nawet jeśli jakaś gry pojawiają się także na Androidzie lub WP, to wydawcy często pomijają te platformy podczas wyprzedaży. Tak jest z np. wyżej wymienionym House of the Dead.

   Jeśli nie interesują cię zaś promocje mobilne, to rozwiązanie jest bardzo proste – możesz sobie wyłączyć tę kategorię.

   • MDA

    Zastanawiałem się tylko jak duży jest polski rynek iOS. Na pewno mniejszy od Androida. No ale widzę po furii jaką wywołałem, że nieprawomyślność choćby w teoretycznych rozważaniach jest zaciekle zwalczana. Trudno, zamykam usta.

 • Andrzej

  Tak. Jest na tyle duży że warto…

 • A niektorzy zyja tez poza pl 🙂

 • Również korzystam z tych newsów i bardzo za nie dziękuję!